reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Wiesz z tym przebiegiem łagodnym u osób zaszczepionych to tak nie do końca. Znam przypadki kilku osób które przed szczepieniem przeszły covida w miarę ok w domu a po szczepieniu znowu zachorowały i skończyly w szpitalu. 😔
Zauważyłam ostatnio że osoby starsze jak sądzę są zaszczepione i już dystansu nie trzymaja tak jak wcześniej.
Jasne, ze będą wyjątki od reguły. Szczepionka na pewno nie jest doskonała. Ludzie dedykują swoje życia badaniom nad jedna choroba. Niecale 1,5 roku w badaniu wirusa i opracowywaniu szczepionki, to kosmos. Pomimo tego uwazam ze pracują nad tym wybitni specjaliści i im ufam.
 
Nie ma pewności, że to nie inna odmiana covida i że bez szczepienia nie byłoby jeszcze gorzej... Ja niestety mam znajomych na tamtym świecie. Nie byli zaszczepieni :(
Statystyki mówią jednak, że odkąd są szczepienia, hospitalizacji i zgonów jest mniej.
Mam odmienne zdanie na ten temat ale pozwól że nie będziemy pisać na temat covida bo to nie miejsce. Każdyma prawda do swojej opinii na ten temat i ja to szanuje. 😊
 
A propo testow nipt
Moja kolezanka zrobila w ciazy test nifty
I wyszlo jej ze dziecko ma zespol turnera i wyobrazcie sobie ze amniopunkcja wykluczyla wade i dziecko urodzilo sie zdrowe :)
Byla 5 przypadkiem w polsce z fałszywie pozytywnym testem... Klinika jej przypadek na swojej stronie opisala...
Ja się zastanawiam czy wg będę robić takie badania, przecież jak coś wyjdzie nie tak to nic i tak nie będę mogła z tym zrobić. Po co mam się denerwować przez całą ciążę 😕
 
reklama
Do góry