reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Odebrałam właśnie wyniki badań krwi i tak się teraz zastanawiam nad tym moim TSH bo przed ciąża (07.06) było w granicy 2.2.
Potem badalam 08.07 i było 1.99 i byam już w ciąży a dziś 26.07 mam wynik 2.75 🤦
Nie wiem czemu to tak skacze 🤔 nie brałam nigdy leków na tarczycę, czy powinnam poruszyć ten temat z lekarzem jeśli on nic nie wspomni?
A badasz zawsze o tej samej porze?
 
Dziewczyny
13.07 moje TSH po eutyroxie było 1.34 odstawił eutyrox i wzrosło dziś do 2.44.
Wrócić do niego? Czy czekać na wizytę u endokrynolog która ma 11.08
Ja bym nie czekała do wizyty, spróbuj może znaleźć innego endokrynologa i umówić się tylko na konsultacje dawki, albo nawet zapytać swojego ginekologa. Też powinien Ci powiedzieć jaka brać na zbicie poziomu TSH.
Od kilku dni drga mi prawa powieka, czytałam, że mogę mieć za mało magnezu. Polecacie coś? ❤️ Mam magnez w moich witaminach, od dwóch dni jem też orzechy.
Mi ginekolog na pierwszej wizycie zalecił brać asmag forte.
 
Ja wlasnie bylam zagranica, tzn w Polsce. Na stale nie meiszkam w Polsce, wiec ten wyjazd byl dla mnie jak zagraniczny :D
Powiem tak, tutaj gdzie mieszkam sa wieksze restrykcje niz w Polsce, wszyscy nosza maseczki, trzymaja dystans, testy negatywne trzeba pokazywac przy kazdym wejsciu do restauracji, lekarza, fryzjera itp. W Polsce bylam w szoku jak malo ludzi nosi maseczki i mialam przez tydzien wrazenie jakby pandemii nie bylo (fakt, ze bylam w turystycznych miejscach, wiec moze na codzien jest inaczej). Ale po powrocie mam wrazenie, ze predzej bym w Polsce gdzies cos zlapala niz jakbym gdzies wyjechala :)
Dzisiaj jestem pierwszy dzien w pracy po urlopie i okazalo sie, ze mojej kolezanki w pracy nie ma, bo ma covida (byla szczepiona 2 dawkami juz z 3 miesiace temu). Wiec niestety, czy jestesmy zaszczepieni czy nie, to i tak mozemy zachorowac :)
Kurcze mnie też to szczepienie spędza sen z powiek. Wcześniej jakoś sie Tak nie bałam, ale teraz w ciaży mam obawy. Mieszkam w UK tutaj maja masę przypadków. Podobnie jak Ty dziś sie dowiedziałam, że kolegi dziecko ma Covid a i wszyscy sa na kwarantannie cala rodzina.
Tutaj oni szczepia wszystkich kobiety w ciaży również. Nie wydaje mi sie to jednak bezpieczne i jak zapytałam moja Pania dr to powiedziała, że jesli juz to w III trymestrze. Mysle jednak, ze Ja tego nie zrobie, choć nie ukrywam, ze do zmartwień ciażowych musze dorzucić obawe przed covidem w tym wyjatkowym stanie.
 
reklama
Do góry