reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Ja robiłam w odstępie 4 dni i wtedy była widoczna duża różnica....tez musiałam się upewnić 🙈
Bety miałam nie robić ale ja nie mam jeszcze dzieci ;( więc świruje od tego czekania na to USG na którym zobaczę serduszko... 🥰
To też moja pierwsza ciąża (niedługo stuknie mi 32 lata), ale dla pewności wolałam zrobić betę bo chciałam mieć potwierdzenie w pracy, a czekać do 6-7 tygodnia było by dla mnie katorgą 😂
 
Dobra, zrobiłam, ale nie jestem zadowolona. Myślałam, że będzie mocniejsza kreseczka. Myślicie, że dwa dni różnicy, to może tak być?
Pierwszy robiony 2 dni przed @, drugi w dzień planowanej @.
Dodam, że przy dwóch urodzonych ciążach miałam bardzo wyraźne.
Na drugim już krecha ciemniejsza. U mnie w pierwszej ciąży blada dosłownie blada krecha, kilka dni później już ciemniejsza jak u ciebie i teraz sobie śpi ta kreseczka w łóżeczku [emoji16] Teraz miałam dużo wyraźniejszą kreskę na pierwszym teście.
 
Tak Was czytam i w sumie to cieszę się, że nie poszłam na betę. Znając siebie jeśli np. byłby dwudniowy przyrost 70% (czyli w normie) to i tak bym przeżywała, że za mało.
A tak to chill i czekam na wizytę
 
Dziękuję za słowa otuchy 😘

Powiedzcie mi, czy przytulacie się z mężem, czy na razie mają zakaz?
Tulić się wręcz trzeba z tym ze delikatniej 😄 zobaczycie jak pojawi wam się brzuszek. Chlopy będą schizowac i w większości nie będą chcieli się kochac, nie tyle ze nie będziecie się im podobać co będą się bali ze dziecku coś zrobią.... 😂🤣
 
reklama
Dobra, zrobiłam, ale nie jestem zadowolona. Myślałam, że będzie mocniejsza kreseczka. Myślicie, że dwa dni różnicy, to może tak być?
Pierwszy robiony 2 dni przed @, drugi w dzień planowanej @.
Dodam, że przy dwóch urodzonych ciążach miałam bardzo wyraźne.
Kreseczka sciemniala, więc wydaje się ok. Problem by był, jakby zniknęła. ;) Wszystko będzie dobrze :)
 
Do góry