reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

A ja wam powiem tak, nie wiem czy sobie sama to wkrecilam czy coś w tym jest. Jak biorę swoją sunie do siebie (bo często jest u babci na wsi) to czuję się lepiej i psychicznie a przede wszystkim fizycznie. Nie dopada mnie przeziębienie i szybciej się leczę z obecnego :) Mnie nieraz oprócz migreny podczas przeziębienia dopada taki ból głowy, że nawet apap nie pomaga ani zimny oklad, a boje sie brać innych leków.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za wpisy - widzę , że sporo przyszłych mam choruje i leczy się antybiotykiem .
No nic zobaczę jeszcze jutro jak to będzie wyglądało a najwyżej w środę umówię się do otolaryngologia - niech on zdecyduje .
 
Rozumiem rozumiem ale mi wychodzi jakoś dziwnie że owulacja musiała być wcześniej skoro termin jest też wcześniej a seks i tak był 10 i 11 lipiec dlatego tego nie rozumiem hahah
Może dziecko się poprostu od początku trochę szybciej rozwija 😉 u mnie jest podobnie, termin z OM na 5 marca a z USG od początku 2-3 dni szybciej ale mój lekarz mówi że taka różnica nie ma większego znaczenia 😉
 
Jak się czujecie dziewczyny? Ja mam dziś wizytę u lekarza i jest 31+5,ciekawa jestem ile waży mój mały 🤗🙂
Ja się czuję rewelacja w porównaniu z 1 czy nawet 2 trynestrem. Ja idę jutro na usg 3 trynestru, ciekawe czy moja mała podrosla, bo cały czas mówią o hipotrofii, innych wyników nie będę przytaczac. I chcę w końcu jakieś ładne zdjęcie z brzuszka ;) A dziś mam 31+2.
 
Jak się czujecie dziewczyny? Ja mam dziś wizytę u lekarza i jest 31+5,ciekawa jestem ile waży mój mały [emoji847][emoji846]
Ja też nawet w miarę - gdyby nie choróbsko byłoby ok - zaraz się zbieram do laryngologa , bo nie przespałam nocy . Znowu wrócił kaszel i męczył mnie od 1 do 7 . Aż mnie dziś brzuch boli od tego . Zobaczymy co powie i czy zapisze antybiotyk .
Ja dziś 28 + 3 .
Wizyta na 27 styczeń - dopiero tydzień temu byłam .
Zapisana byłam na 20 stycznia na trzecie badanie prenatalne , ale lekarz po ostatniej wizycie stwierdził , że wszystko jest ok i nie ma potrzeby go wykonywać , bo zrobi mi to badanie w trakcie wizyty kontrolnej .
Powiem wam , że plusem jest mieć lekarza , który też zajmuje się wykonywaniem badań prenatalnych , bo po pierwsze robi je na mega sprzęcie , a po drugie nawet zwykle badanie kontrolne wydaje mi się dokładniejsze .
Od początku chodziłam do ginekologa w mojej miejscowości , ale w związku z tym , ze chce rodzic w innym szpitalu musiałam zmienić .
Szkoda mi, bo pierwszy ginekolog był super , z fantastycznym podejściem , ale niestety szpital u mnie w miejscowości jest rodem z PRLu i zdecydowałam się rodzic w innym , oddalonym o 80 km.
Teraz ten nowy ginekolog jest świetnym specjalistą i z mnóstwem certyfikatów , ale jednak już z innym podejściem do pacjentki . Nie jest tak serdeczny jak poprzedni .
I tak źle i tak źle - kobiecie nie pogodzisz [emoji3][emoji3][emoji3]
 
reklama
Ja się czuję rewelacja w porównaniu z 1 czy nawet 2 trynestrem. Ja idę jutro na usg 3 trynestru, ciekawe czy moja mała podrosla, bo cały czas mówią o hipotrofii, innych wyników nie będę przytaczac. I chcę w końcu jakieś ładne zdjęcie z brzuszka ;) A dziś mam 31+2.
Napewno wszystko będzie dobrze, daj znać jutro 😉 Też liczyłam na jakieś ładne zdjęcie, ale mój mały po raz kolejny sobie buzię ręką zasłania hehe
 
Do góry