reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Co do ruchów to ja zaczynalam je odczuwać w każdej ciąży około 20 tygodnia teraz pewnie też tak bedzie.
Ja mam szumisia tego zwykłego ale na moje dzieci nie działał a wręcz je drażnił .Może 3 dziecko w końcu polubi szumisia
 
Ja mam taka mała karuzele ze można ja na wózek przypiąć do łóżeczka i do fotelika tak naprawdę wszędzie się nada bo jest mała i gra 30 min moja tylko przy niej zasypiała bardzo fajna teraz tez będę używała
 
Kochane cora po tym katarze jak zwykle opryszczka pod noskiem i zauważyłam że i chyba mi się robi.. Co polecacie??


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Mi się dzisiaj śniło że krwawe w nocy.. Brrr.. I to aż po nogach cieklo I to jakby na naszym weselu było chore...

@Inofs i jak dzisiaj?

Dziękuję, że pytasz.

Dziecko zyje, dziś 11t1d 5,5 cm, tętno 161.
I tyle dobrego :(

Wczoraj na szybkim usg krwiak 6cm/1 dziś na innym sprzęcie 7/2....
Krwotokow już nie mam, ale krew leci ale to może tak być.
Mam czekać i szanse 50/50
 
Cześć Dziewczyny, my co prawda nie mieliśmy szumisia, a jedynie karuzelke z dżwiękiem morskich fal, ale mały tylko przy tym zasypiał. Niestety kiedy miał 1,5 roku mechanizm uległ wypadkowi :D więc teraz na pewno kupimy szumisia. Fajne są te malutkie, które można przypiąć do gondoli lub fotelika. Ale do tego jeszcze daleka droga. Wczoraj po bólach brzucha zaczęło mi się niewielkie krwawienie hemolizowaną krwią, więc pewnie krwiak-gigant się opróżnia. Cóż, leżę i czekam, bo mam wrażenie że krwawienie się zmniejsza, choć stres nieziemski. Moja ciąża jest tak skomplikowana, że nie mam ani tygodnia spokoju:(

Limonka ile miał Twój krwiak?
 
Ja myślę że jak w końcu bede miała swój dom i po swojemu wszystko zorganizowane to prędzej, ale jak się tulam od 19 roku życia, pierw Kraków studia, później praca i mieszkanie w Krakowie, teraz Norwegia później od maja pewnie z rok pomieszkam z rodzicami zanim się wprowadzimy do siebie to chwilę zejdzie. Ale właśnie jiz teraz planuje żeby wszystko było jak najbardziej funkcjonalne. Z tego też powodu nasz dom ma 105m2 bo im więcej tym więcej do sprzątania, a mąż będzie potrzebował budynek mały dodatkowy na rzeczy firmowe więc jakieś pierdolki, rowery stare zabawki itd to będę tam pakować, a przede wszystkim nie kupować dziecku zabawek dużo, bo mam dwie kolezanki które jedna kupuje prawie coś co tydzień i ma cały dom zagracony a druga mieszkanie 62m, dwójka dzieci i wszystko w porządku...
Ja mam 160m a
Kochane cora po tym katarze jak zwykle opryszczka pod noskiem i zauważyłam że i chyba mi się robi.. Co polecacie??


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Ja mam masc na opryszczke kupiona w aptece...lekarz powiedział ze mozna stosowac ale nie w nadmiarze
 
reklama
Do góry