reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

W Danii miałam genetyczne w 13 tyg to było pierwsze usg następne polowkowe będę miała 21 października to będzie 19 +4 i wtedy z tego vo wiem jak wszystko będzie dobrze to zostaje położna do końca ciąży raz na miesiąc wizyta a po 30 tyg raz na tydzień.
To w Norwegii tylko to polowkowe, ustalają termin porodu po zamierzeniu kości udowej... Nie wiem. Wiem że Usg mogę trwać 30 minut nawet do godziny. Oczywiście jeżeli wszystko ok to położna i sprawdzanie serduszka jeżeli coś się dzieje to robią dodatkowe, np gdyby soe dziecko nie obróciło, czego mam nadzieję że unikne bo mają drastyczne techniki.
 
reklama
Hej kochane. Wy wyprawke już robicie po mału gdzie ciuszki dla maluszka w komodzie?
Ja najlepsza zamówiłam te komplety dla niemowląt a nie mam gdzie chować hehe:) Widziałam takie białe komody 4 szuflady to może tam będę organizować wyprawkę.

12 dni do wizyty odliczamy :)


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
U nas było 174 tez lekarka mówiła, ze jest ok. Wizytę mamy jutro.
U mnie bylo 180.. A wszedzie widze ze norma sporo nizsza. Czytalam ze niektorzy lekarze wysylaja na jakas dalsza diagnostyke przy takim. I ze wiaza sie z tym jakies nieprawidlowosco. A znow tak jak ta moja uznala ze wszystko ok. Oby tak bylo. Mam nadzieje.
 
Tylko że co ma choinka ,bądź prezenty (że ludzie się czasem zapozyczaja ) wspólnego z religią?


Kiedys widziałam dobrego mema.Lekarz ratujący życie po paru godzinach wychodzi z sali operacyjnej, a rodzice dziecka mówią." Dziękujemy Ci Boze " a lekarz na to nie.ma za co

Co.do.religii to tak jak pisze temat rzeka.Tylko dlaczego czasem inne kraje maja inne podejście.W uk żeby dac chrzest dziecku nie potrzebny jest ślub.Bo są zdania że Bóg do.swojego królestwa powinien przyjść każdego bez względu na wszystko.Ja jak tu chrzestna zostawalam to nikt mi sie nie pytał ( nawet w pl Kościele ) czy mam bierzmowanie

Wiara w Boga jest sprawa bardzo indywidualna.Jestem osoba wierząca , codziennie się modlę, ale do Kościoła żadna siła mnie nie zaciągnie. Mam swoje powody .I najlepsze w tym wszystkim jest to ze pewien ksiądz w Pl przyznał mi rację.

Ja mialam dzisiaj wizytę i dodali mi do leków aspiryne dlatego że w poprzedniej ciąży w końcówce były problemy. Za tydzień mam nadzieję dowiedzieć się czy bedzie chłopak czy dziewuszka.
Hej kochane. Wy wyprawke już robicie po mału gdzie ciuszki dla maluszka w komodzie?
Ja najlepsza zamówiłam te komplety dla niemowląt a nie mam gdzie chować hehe:) Widziałam takie białe komody 4 szuflady to może tam będę organizować wyprawkę.

12 dni do wizyty odliczamy :)


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
ja chwilowo będę miała łóżeczko i komodę w salonie ponieważ będzie mi ciężko po cc na piętro wchodzić..ja poczekam do 5mies. Z zakupami i wszystkimi pierdolami:) mam już wybrane łóżeczko..wózek oraz komodę:)
 
No mój mąż w grudniu przyjedzie to zamówimy komode to złoży ja i myślę że łóżeczko już wtedy kupimy i już trochę ubranek zamówię żeby kosmetyki takie lekkie rzeczy moc sama kupować. Wózek już też w grudniu się zamówi bo u nas się czeka nie ma od ręki wszystkich modeli.

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Hej kochane. Wy wyprawke już robicie po mału gdzie ciuszki dla maluszka w komodzie?
Ja najlepsza zamówiłam te komplety dla niemowląt a nie mam gdzie chować hehe:) Widziałam takie białe komody 4 szuflady to może tam będę organizować wyprawkę.

12 dni do wizyty odliczamy :)


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Dla dziecka to jeszcze nie kupuje może bliżej nowego roku, ale rozglądam się za ubraniami ciążowy i bo już w żadne spodnie nie wchodzę...
 
reklama
Dla dziecka to jeszcze nie kupuje może bliżej nowego roku, ale rozglądam się za ubraniami ciążowy i bo już w żadne spodnie nie wchodzę...
Mam dokładnie takie samo podejście. Dla dziecka będę kupować dopiero koło stycznia. Teraz muszę przyjrzeć się modzie ciążowej :) Na razie H&M mnie nie zachwyciło. Ktoś sprawdzał już jakieś inne sieciówki?
 
Do góry