reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dzisiaj byłam u lekarza z powodu delikatnych plamien, które pojawiły się dopiero w 14 Tc. Diagnoza: poronienie zagrażające- duphaston i leżenie.
Dbajcie o siebie dziewczyny, bo coś czuję, że to wszystko przez codzienna pracę i wieczne latanie ze szmata ile wlezie ( pedantyzm). I narobiłam.... A było jak z książki...
Także, sorry za słowo, ale mam zamiar mieć ujebane okna do samego marca, oby tylko mały dał radę. Pozdrawiam
 
reklama
A do mnie właśnie przyszły paczki za rejestrację na różnych stronach.
Z Bobovity słoiczek marchewki i poradnik żywienia niemowlaka.
Z BebiProgram duża przytulanka sensoryczna, 3 dwustronne karty kontrastowe i poradnik.
Z Enfamilu mała przytulanka sensoryczna (też ma minky z drugiej strony) i jakaś ulotka.
Powinni mi jeszcze coś przysłać z Nestle, ale na razie nic nie dostałam. :D
W pierwszej ciąży jeszcze z BebiKlub dostałam termofor z pestkami wiśni, a teraz chyba czekam na próbkę mleka od nich.
Zobacz załącznik 1018471
@Ann_81 mam nadzieje, ze sie nie obrazisz, ze w klejam twojego posta w dyskusji marcowych mam. Moze komus sie przyda.
Ile czekalas na przesylke z Enfamilu? Podoba mi sie ta przytulanka.
 
Dzisiaj byłam u lekarza z powodu delikatnych plamien, które pojawiły się dopiero w 14 Tc. Diagnoza: poronienie zagrażające- duphaston i leżenie.
Dbajcie o siebie dziewczyny, bo coś czuję, że to wszystko przez codzienna pracę i wieczne latanie ze szmata ile wlezie ( pedantyzm). I narobiłam.... A było jak z książki...
Także, sorry za słowo, ale mam zamiar mieć ujebane okna do samego marca, oby tylko mały dał radę. Pozdrawiam
Wow, wspolczuje. Czy lekarz powiedzial z czego wynikaja te plamienia?
 
Najważniejsze to trafić na dobrego gina. Moja szwagierka też miała problemy z zajściem w ciążę, poronienie. "Przerobiła" kilku ginekologów i dopiero ten ostatni ją dobrze zdiagnozował. Okazało się że ma jakąś tam wade krzepnięcia krwi, która na jej zdrowie nie ma wpływu. Problem robi się dopiero podczas ciąży (dokładnie nie zagłębiałam się w temat) w każdym razie było to przyczyną jej poronienia. Wystarczyło badanie krwi i podczas ciąży Clexane podskórnie. Teraz ma 2 zdrowych, rozbrykanych dzieci :D
Tak właściwie to plamienie w ciąży nie zawsze oznacza najgorszego. Ostatnio czytałam, że właśnie teraz jakoś na przełomie 14 16 tyg mogą się pojawić. Ja tam jak mam jakiś problem obdzwaniam szwagierki albo koleżanki i mnie to uspokaja, bo często okazuje się, że one miały podobnie i nie ma czym się przejmować. :)
Chociaż Tobie na pewno jest ciężej. Ale jesteśmy już na dobrym etapie :) Już tyle tygodni za nami :) Jak to ostatnio mój gin. podsumował "gratuluję, 1/4 ciąży ma pani już za sobą" ;P
Wrzuć zdjęcie z usg :)
Jak nie zpomne to jutro wrzuce, bo dokumenty z usg zostawilam w aucie. Oby juz tylko bylo dobrze u nas wszystkich :)
 
Dziękuje Wam dziewczyny na odpowiedzi. Jednak co się wyżalić to się wyżalić. Mała (jak narazie dziewczynka :) ) miała tętno mierzone trzy razy 1- 140 2-156 3-145. Kupiłam wczoraj dedektor tętna, ale tak się wierci, że skala jest od 90 a zaraz na 180 Macie tu bardzo miłą atmosferę ☺ Jest ktoś może z Wrocławia?
Ja jestem z Wrocławia ;)
 
@Ann_81 mam nadzieje, ze sie nie obrazisz, ze w klejam twojego posta w dyskusji marcowych mam. Moze komus sie przyda.
Ile czekalas na przesylke z Enfamilu? Podoba mi sie ta przytulanka.
Mam tylko pytanie bo logowalam się do tych różnych stron ale jak to jest co trzeba zrobić żeby coś od nich dostać taka paczkę wypełnić coś zapłacić? Zielona jestem :)
 
Ja jestem z Wrocławia [emoji846]
Mam detektor Jumper, ale nie udało mi się jeszcze usłyszeć nic.
Dziękuje Wam dziewczyny na odpowiedzi. Jednak co się wyżalić to się wyżalić. Mała (jak narazie dziewczynka :) ) miała tętno mierzone trzy razy 1- 140 2-156 3-145. Kupiłam wczoraj dedektor tętna, ale tak się wierci, że skala jest od 90 a zaraz na 180 Macie tu bardzo miłą atmosferę [emoji3526] Jest ktoś może z Wrocławia?
 
Jakie firmy i jaki model masz ten detektor ?
Taki jak na zdjęciu
1567621800116.jpeg
 
@Ann_81 mam nadzieje, ze sie nie obrazisz, ze w klejam twojego posta w dyskusji marcowych mam. Moze komus sie przyda.
Ile czekalas na przesylke z Enfamilu? Podoba mi sie ta przytulanka.
Wszędzie rejestrowałam się 22 sierpnia, więc niecałe 2 tygodnie. :) Przytulanka z jednej strony ma minky w kolorze kawy z mlekiem, z drugiej jest czarno-biała, szeleści i ma metkę do zawieszenia jej na pałąku albo po prostu do zabawy. :)
 
reklama
Do góry