reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

No faktycznie tez ładnie widać :)
Lekarka mowi, ze to niemozliwe, ze w pierwszej ciazy brzuch juz mi rosnie wiec ja sie zastanawiam czy to nie aby jakis tluszczyk :) Chociaz nie cwiczylam miesni brzucha przed ciaza i mam wrazenie, ze rano jest ciut mniejszy. Najgorzej, ze nie za bardzo moge zalozyc cos obcislego, bo jeszcze nie do konca widac czy to aby ciaza czy moze ciaza spozywcza :) poza tym nie wiem czy chce zeby kazdy juz widzial. Jednak po CP mam jakies takie myslenie, ze nie ma jeszcze 2trymestru to nie jest jeszcze spokojnie i w pelni bezpiecznie. Ale tak naprawde to chyba matka nigdy nie czuje takiego spokoju :)
 
reklama
Ale piękne brzuszki. Czy wy już kupujecie po mału akcesoria ubranka czy czekacie do 5 miesiąca?

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Lekarka mowi, ze to niemozliwe, ze w pierwszej ciazy brzuch juz mi rosnie wiec ja sie zastanawiam czy to nie aby jakis tluszczyk :) Chociaz nie cwiczylam miesni brzucha przed ciaza i mam wrazenie, ze rano jest ciut mniejszy. Najgorzej, ze nie za bardzo moge zalozyc cos obcislego, bo jeszcze nie do konca widac czy to aby ciaza czy moze ciaza spozywcza :) poza tym nie wiem czy chce zeby kazdy juz widzial. Jednak po CP mam jakies takie myslenie, ze nie ma jeszcze 2trymestru to nie jest jeszcze spokojnie i w pelni bezpiecznie. Ale tak naprawde to chyba matka nigdy nie czuje takiego spokoju :)

Ja rano tez mam mniejszy a później tak puchnie. Ja chodzę w luźnych ciuchach bo tez niechce żeby inni wiedzieli ale zaraz będzie naprawdę ciężko z tym ukrywaniem
 
Jejku mi też się brzuch nie mieści już w zwykłe portki, a jeszcze się wstrzymuje z poinformowaniem, zwłaszcza że dyrekcja dalej urlopuje a wypada coby najpierw im powiedzieć [emoji6]
Ale jak dalej będzie tak chłodno będę musiała włożyć ciążowe portki[emoji12]
 
No coz szczerze mowiac trudno. Ja mam prawo wziac klase bo co innego mialabym robic? Na l4 tsz isc nie chce. Poza tym ciaza Moze sie zdarzyc w kazdej chwili a Ja do nich wroce za rok w maju Czyli w 2 klasie.
U nas dziewczyny po prostu szly do swietlicy do czasu pojscia na L4, no ale kazda szkola ma swoje zasady itd. Oczyeiscie ze masz prawo, pojsc i wrocic.. ja bym tak nie zrobila ale kazdy ma prawo robic co uwaza za sluszne. Troche tylko sie dziwie ze dyrka sie na to zgadza bo u nas nigdy by to nie przeszlo.. co innego gdyby to byla 3klasa..
 
Ja płeć w pierwszej ciąży późno poznałam bo gdzieś w 6 miesiącu także były ciuszki neutralne potem prezenty od rodziny sam różowy :) Już jakość ten kolor do mnie nie przemawia więc jak będzie dziewczynka także myślę że tylko ewentualnie dodatki jakieś różowe ale ubranka neutralne szarości biele itd :) już mnie korci bym już coś kupiła to komode to ciuszki ale to za wcześnie

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Ja płeć w pierwszej ciąży późno poznałam bo gdzieś w 6 miesiącu także były ciuszki neutralne potem prezenty od rodziny sam różowy :) Już jakość ten kolor do mnie nie przemawia więc jak będzie dziewczynka także myślę że tylko ewentualnie dodatki jakieś różowe ale ubranka neutralne szarości biele itd :) już mnie korci bym już coś kupiła to komode to ciuszki ale to za wcześnie

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Ja mam to samo. Tez bede pewnie bazowala na neutralnych odcieniach. My musimy zmienic lozko,bo jest za duze i nie zmiesci sie lozeczko i pokombinowac z komodami i szafami musimy bo nasze mieszkanie to jak dla singli. Duza przestrzen a takiej uzytkowej brak. Tylko, ze ja na spokojnie jakos pewnie w pazdzierniku pomysle,bo teraz tylko praca i praca. Urlopy jeszcze trwaja i zaraz nasz sie szykuje we wrzesniu, zaraz po usg i tak jak u ktorejs z Was tez wielogodzinna na Chorwacje. Wiec dopiero po powrocie. Poza tym ja jestem jeszcze wciaz w takim szoku, ze sie udalo, ze wciaz w to nie wierze.
Tyle nieszczesc wsrod moich kolezanek. Sama tez po przejsciach,poza tym tez po kilku miesiacach starania...niby to nic, ale na psyche tez to roznie dziala..dlatego wciaz jestem w szoku i nie wiem nawet od czego zaczac te zakupy
 
reklama
U nas dziewczyny po prostu szly do swietlicy do czasu pojscia na L4, no ale kazda szkola ma swoje zasady itd. Oczyeiscie ze masz prawo, pojsc i wrocic.. ja bym tak nie zrobila ale kazdy ma prawo robic co uwaza za sluszne. Troche tylko sie dziwie ze dyrka sie na to zgadza bo u nas nigdy by to nie przeszlo.. co innego gdyby to byla 3klasa..
Dokładnie to samo pomyślałam, tym bardziej jako mama pierwszoklasisty [emoji6] co innego 3 klasa, ale w naszej szkole też by nie przeszło. A poza tym już pisałam dużo łatwiej znaleźć dobre zastępstwo teraz niż w trakcie roku.
Ale ja się wypowiadam od strony mamy i kadrowej, wiadomo każdy patrzy na swoje korzyści.
 
Do góry