reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Witam i ja . Dziś tez miałam wizytę prywatnie. Termin na 5.03.2020 . Dzidzia ma już 1.64 cm i jest to 8tc1d.

Oto dzidzia.
 

Załączniki

  • marcowe-mamusie-2020_76900.jpg
    marcowe-mamusie-2020_76900.jpg
    163,3 KB · Wyświetleń: 88
reklama
Witam i ja . Dziś tez miałam wizytę prywatnie. Termin na 5.03.2020 . Dzidzia ma już 1.64 cm i jest to 8tc1d.

Oto dzidzia.
Super ;) nie wiem jak Ci lekarze wam liczą, mój mi pokazał i na zdjeciu mam 15mm I że to 8t3d chyba że ten ogonek wam odejmuję bo mi bez ogonka liczył ale wstawiam wam tabletkę o wychodzi ze powinnaś być w 8+4 dzisiaj.

UKmama powinna się przynajmniej tym szampanem podzielić ;)
 

Załączniki

  • Screenshot_20190726-140842.jpg
    Screenshot_20190726-140842.jpg
    245,8 KB · Wyświetleń: 58
Oo, dziękuję za info [emoji4]
Pójdź do rodzinnego i poproś o Zofran ( kat B )zamiast Dipherganu ( kat C). W zofranie przewagą jest też to ze jest w postaci liofilizatu doustnego- czyli nie połykamy, tylko rozpuszcza sie pod jezykiem. Bo jak połkniesz tabletke i tak możesz ja zaraz zwymiotować.
 
Super ;) nie wiem jak Ci lekarze wam liczą, mój mi pokazał i na zdjeciu mam 15mm I że to 8t3d chyba że ten ogonek wam odejmuję bo mi bez ogonka liczył ale wstawiam wam tabletkę o wychodzi ze powinnaś być w 8+4 dzisiaj.

UKmama powinna się przynajmniej tym szampanem podzielić ;)
Hmm...no rzeczywiście. Z terminu om wychodzi 8tc3d . Jak zapytałam o termin to odpowiedziała ze zaraz komputer wyliczy ...hmm...no nic najważniejsze że wszystko jest w porządku
 
reklama
Do góry