reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Kochane proszę jakąś sukienka w grudniu będę mieć chrzciny a to już jak szczęśliwie będzie 6 miesiąc. Jakaś sukienka podeślijcie linki zdjęcia.
Wychodzi na to że będziemy rodzic podobnie bo bylam dziś u lekarza i termin mam niby na 25.03.2020. Czekam z niecierpliwością na drugą wizytę 8 sierpnia :)
 
reklama
Na allegro tez sa fajne sukienki z tego co widze:


 
Moze asos? Tylko nie wiem jak z dostawa do Polski bo zawsze w Holandii zamawiam:

Jaki lubisz styl?

Mi osobiscie podoba sie cos takiego:


Ja coś w stylu hiszpanki czarna czerwona beżowa
 
To pierwsza wizyta bo ma krwotoki z nosa i le wyniki krwi leukocyty itd



f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Wiec spokojnie jedz z nią.
 
Mam jedną klinikę bliżej 2h drogi ale kobieta wykonująca usg jest na wakacjach wróci po połowie sierpnia, a ja potrzebowałam przed 10 sierpnia bo wtedy zjeżdżamy do Polski l. 2tys km nie wiem jak wytrzymam. Później będę miała już przez szpital prowadzone od października po 18 tyg, ale tam też mam każdy 2h ;) więc jest szansa że jeżeli szybko się zacznie akcja porodówa to transport helikopterem ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
A nie lepiej samolotem? Ja z Danii do Polski samolotem 45 min i jestesmy na miejscu :)
 
reklama
No nieeee i mnie mdłości dopadły [emoji31][emoji31] a najbardziej mdli mnie na myśl o fasolce, która przecież uwielbiam. Idę w przyszłym tygodniu do lekarza i po zwolnienie bo wykituje w pracy.. [emoji24]
 
Do góry