reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
oni nie mają swojego laboratorium na miejscu tylko wysyłają gdzieś i tam zależy ile mają do badania. mają ogólnie czas do 19 :(
 
Jestem już po wizycie, było super! Najpierw wywiad, spisanie wszystkich dat, wyników badań, później na fotelu mnie pobadala i później usg. Wszystko jest ok, SERDUSZKO JUŻ BIŁO!! dziś jest 6:0 od ostatniej miesiączki. Nie ma krwiaka ani nic. Wszystko super jestem taka szczęśliwa, tyle na to czekałam! Oby cała ciąża taka była. Po usg, wypisała kartę ciąży, zleciła badania, podała terminy następnych wizyt. Ogolnie uśmiech mi z twarzy nie schodzi, mężowi tez :) załączam fotkę :) mały ma 0,23cm „wzrostu”
f2w3rjjghb3ibrut.png
 

Załączniki

  • 37536A2F-685B-4692-AD6C-7592C1D5592E.jpeg
    37536A2F-685B-4692-AD6C-7592C1D5592E.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 99
Jestem już po wizycie, było super! Najpierw wywiad, spisanie wszystkich dat, wyników badań, później na fotelu mnie pobadala i później usg. Wszystko jest ok, SERDUSZKO JUŻ BIŁO!! dziś jest 6:0 od ostatniej miesiączki. Nie ma krwiaka ani nic. Wszystko super jestem taka szczęśliwa, tyle na to czekałam! Oby cała ciąża taka była. Po usg, wypisała kartę ciąży, zleciła badania, podała terminy następnych wizyt. Ogolnie uśmiech mi z twarzy nie schodzi, mężowi tez :) załączam fotkę :) mały ma 0,23cm „wzrostu”
f2w3rjjghb3ibrut.png
Ale cudnie. Bardzo bardzo cię cieszę i ogromnie zazdroszczę :) rosnijcie zdrowo! :)
 
Jestem już po wizycie, było super! Najpierw wywiad, spisanie wszystkich dat, wyników badań, później na fotelu mnie pobadala i później usg. Wszystko jest ok, SERDUSZKO JUŻ BIŁO!! dziś jest 6:0 od ostatniej miesiączki. Nie ma krwiaka ani nic. Wszystko super jestem taka szczęśliwa, tyle na to czekałam! Oby cała ciąża taka była. Po usg, wypisała kartę ciąży, zleciła badania, podała terminy następnych wizyt. Ogolnie uśmiech mi z twarzy nie schodzi, mężowi tez :) załączam fotkę :) mały ma 0,23cm „wzrostu”
f2w3rjjghb3ibrut.png

Super gratulacje![emoji173]️
 
reklama
Jestem już po wizycie, było super! Najpierw wywiad, spisanie wszystkich dat, wyników badań, później na fotelu mnie pobadala i później usg. Wszystko jest ok, SERDUSZKO JUŻ BIŁO!! dziś jest 6:0 od ostatniej miesiączki. Nie ma krwiaka ani nic. Wszystko super jestem taka szczęśliwa, tyle na to czekałam! Oby cała ciąża taka była. Po usg, wypisała kartę ciąży, zleciła badania, podała terminy następnych wizyt. Ogolnie uśmiech mi z twarzy nie schodzi, mężowi tez :) załączam fotkę :) mały ma 0,23cm „wzrostu”
f2w3rjjghb3ibrut.png
Super wieści :) teraz tylko dobre wieści od Mała.czarna
2nn3skjo0g2uakzb.png
 
Do góry