reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

To że słodyczami mam na odwrót, nie ciągnie strasznie jak przed, z tym piwem to racja, mój aperol ;(
Też planuje jakiś fajny dress kupić żeby nie uściskać leginsami tym bardziej że uwielbiam z wysokim stanem ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
reklama
Ja tez czuje ze mnie spodnie cisną muszę kupić jakieś bluzki dłuższe do legginsów.
Co do ślubu do ja brałam ślub jak byłam 1,5 mca w ciąży i normalnie tańczyłam
 
Czas pokaze, może uda się z niczego nie rezygnować? :) my mamy zaklepane wakacje w Chorwacji samochodem.. jestem przerazona bo w poblizu nie ma zadnego szpitala.. ale zobaczymy jak lekarz sie na to bedzie zapatrywal.. bo co ma byc to bedzie. Z drugiej strony po stracie czlowiek jest bardziej wydygany... najchetniej to zamknelabym oczy i obudzilasie dopiero w jakims 21 tyg.
Mam to samo , z chęcią bym przespala te parę tygodni
Ja jeszcze póki co nie odwolywalam lotu , nie wiem jak będzie, nie mogę przewidzieć czy uda mi się bezpiecznie ta ciążę donosic.
Do babci napewno nie pojade ale moja mama zaoferowała się że może wziąć Kaje na tydzień w sierpniu , ja wtedy odpoczelabym troszkę muszę tylko z mężem pogadać , bo on nie jest zbyt skory żeby dawać córkę do mojej mamy nawet na noc na weekendy :D
 
Apropo mieliśmy nagle wesele w grudniu, dziewczyna była w 3 miesiącu wcześniej wymiotowala itd w dniu wesela wszystko było ok, była blada ale makijaż zrobił swoje ;) chyba tak miało być ze miała się dobrze na własnym ślubie czuć ;) a wszyscy się stresowali jak ona to przeżyję tylko ona nie ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Witam

Melduję się z pracy . Spałam jak zabita . Rano cxuje się super ....wieczorami trochę gorzej. A jak u was ? Ja rano zastanawiam się czy na pewno mam w sobie fasolkę.

Brzuch tez mam wzdety , ciężko mi nawet go wciagnac.

Miłego dnia
 
Ja niestety pakując zmywarkę zwróciłam całe śniadanie :(
Przyszły moje witaminy wiec od razu sobie wzięłam. Muszę dziś do pracy pojechać poinformować dyrekcje o ciąży ciekawe jaka będzie reakcja... mam masę roboty w domu a nie mam na nic siły ani ochoty ;/
 
Ja wstałam o 7 żeby wyjść z psem zrobiłam małe zakupy i miałam myć naczynia ale tak zakręciło mi się w głowie że musiałam się położyć :( i nie umiem wstać :( fatalnie się czuje :(
 
Ja mam codziennie mdłości i strasznie senna jestem, po południu troche mi te mdłości przechodzą. Dziś nabrałam straszną ochotę na wafelka w czekoladzie do kawy, co ja raczej słodyczowa nie jestem. Ja przytyłam przed samą ciążą, więc teraz musze i tak jakieś luźniejsze ciuchy kupić. Nie mogę się doczekać wizyty w środę. Współczuję dziewczyny tych wymiotów[emoji17] ja jeszcze w żadnej ciąży nie miałam, chociaż w pierwszej mega mdłości. A w drugiej ciąży to brak apetytu, więc dużo nie przybrałam. Ciekawe jak będzie teraz[emoji848]
 
Ile to kobiety muszą wycierpiec żeby mieć maluszka. A potem takie nastolatki napyskuja nam że się na niczym nie znamy :)
 
reklama
Hej dziewczyny
Dzisiaj zrobiłam test i wyszedł negatywny, ale czuję że jakaś fasolka się we mnie rozwija, miesiączka spóźnia mi się 4 dzień, wcześniej pobolewał mnie lewy jajnik lekkie mdłości a z testu nic nie wyszlo
 
Do góry