reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Jesteście wszystkie. Jak zjedziecie w dół na głównym wątku to zobaczycie lista marcowek, tam w pierwszym poście jest lista. Jak w nią wejdziecie można dowolnie ja edytować
 
reklama
Dziewczyny przesłałam listę, którą zrobiła Aga do administratora myślę, że lada chwila watek będzie zamknięty. Jeśli kogoś pominęłyśmy z góry przepraszam, oczywiście będzie można dołączyć. Jeśli kogoś nie ma na liście to jeszcze może szybko się dopisać.
Prosze o dopisanie. Pisalam wcześniej na wątku o liście marcówek, ale nikt mnie nie dopisal ;) a ja siedze na telefonie i nie mam jak sie dopisać
 
Ja z witamin biorę doppelherz aktiv mama premium
Też mam te witaminy z Polski [emoji4]
1568656642851.jpeg
 
Ja już po wizycie. Poznałam płeć...będzie córeczka!! Jestem w szoku bo byłam przekonana, że będę mieć drugiego synka.
Z malutką wszystko dobrze, tętno 153 wagi nie pamietam chyba przez ten szok dotyczący płci
Ja też po prenatalnych dzisiaj, na 80% chłopczyk. USG wskazuje na zdrową silną ciąże.
Tobie gratuluję córeczki.
 
Najwazniejsze ze zdrowo się rozwija :) prenatalne są waznee ja cały dzień dygotowalam ze stresu A miałam dopiero po 17 ale jak się już widzi Dzidzie to cały stres schodzi
 
reklama
Do góry