reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Z tego co widzę to sporo z nas może urodzić w lutym, a nie w marcu :) oby... pod koniec podobno tak strasznie się meczy, ze fajnie jak dzidzia wyskoczy z tydzień szybciej ;)
 
reklama
Witam wszystkie Marcóweczki❤️ Poczytałam Was trochę i pomyślałam że dołączę bo nie mam z kim dzielić szczęścia i trosk związanych z ciąża, prócz męża oczywiście, ale facet jak facet, rozumie wszystko po swojemu Termin mam na 11.03, wg OM. To moja druga ciąża, mam jeszcze 5 letniego urwiska
 
Dziewczyny, dla której z Was to pierwsza ciąża? Bo duża większość ma już za sobą pierwszą :) Pytam z ciekawości ile jest pierowródek :)
Dla mnie jest to pierwsza ciąża ;)
Brzuch bardzo często boli mnie tak jak na okres, raz mocniej a raz słabiej, nasila się szczególnie po cięższym dniu w pracy. Czytałam że to normalne szczególnie przy pierwszej ciązy, a także jeśli wcześniej miesiączki były bardzo bolesne. Więc dopóki nic więcej się nie dzieje to staram się nie martwić na zapas ;)
 
Witam wszystkie Marcóweczki❤️ Poczytałam Was trochę i pomyślałam że dołączę bo nie mam z kim dzielić szczęścia i trosk związanych z ciąża, prócz męża oczywiście, ale facet jak facet, rozumie wszystko po swojemu Termin mam na 11.03, wg OM. To moja druga ciąża, mam jeszcze 5 letniego urwiska
Hej;) to mamy ten sam termin;)
 
I zaczyna mnie jak na okres coś tam pobolewac z jednej i drugiej strony.... No nic dam wam znać chyba że będzie gorzej to w niedziele jest w szpitalu ma dyżur to pojadę.
Sprawdź czy nie powinnaś teraz dostać okresu, a brzuch Cię z nerwów pobolewa, bo się denerwujesz. Mnie jeden dzień boli drugi nie.
 
Dziewczyny, dla której z Was to pierwsza ciąża? Bo duża większość ma już za sobą pierwszą :) Pytam z ciekawości ile jest pierowródek :)
Moja pierwsza! Tzn po trzech promieniach ale to jest TA ciaza ;) jestem juz w 12 tygodniu. Wczoraj wizyta u lekarza, dziecko ma 5,5 cm, więc jest już parę dni starsze niż z om. Czuje się wyśmienicie! Jestem na L4 od 3 tygodni, decyzja lekarza że względu na moja historię.
 
reklama
Takie bóle są normalne, bo to się wszystko tam musi porozciągać. Dopóki ból się nie nasila, nie ma plamień i krwawień to nie ma co się martwić:blink:
 
Do góry