reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczynki dzisiaj zaczynam 12tc ciąży, za dwa dni byłabym w terminie miesiączki gdyby nie maleństwo i od paru dni mam dużo pryszczy na twarzy a od wczoraj wieczora pobolewa mnie podbrzusze, kłuje, pobolewa ciężko opisać. Nie jest to ciągły ból, silny, nie ma plamień ani nic takiego... byłam trzy dni temu i ginekologa było wszystko w porządku. Nie wiem czy jechać do ginekologa... jest straszny upał 33 stopnie, strasznie mi nie dorbrze a do ginekologa długa droga :/ czy ktoś miał podobne bóle?
Miałam bardzo podobnie. Te bóle jeśli nie są jakieś bardzo dotkliwe same miną. Macica się rozszerza, przesuwają sie organy wewnętrzne, to zawsze powoduje dyskomfort. Ja też mam okropny trądzik! Masakra totalna. Całą twarz mi wysypało plus plecy i dekolt. Trochę tym jestem załamana, bo temperatura mi tutaj nie pomaga. Miałam nadzieje, że cera mi się poprawi a nie tak strasznie pogorszy! Niestety, wszystko zasługa hormonów...
 
reklama
Miałam bardzo podobnie. Te bóle jeśli nie są jakieś bardzo dotkliwe same miną. Macica się rozszerza, przesuwają sie organy wewnętrzne, to zawsze powoduje dyskomfort. Ja też mam okropny trądzik! Masakra totalna. Całą twarz mi wysypało plus plecy i dekolt. Trochę tym jestem załamana, bo temperatura mi tutaj nie pomaga. Miałam nadzieje, że cera mi się poprawi a nie tak strasznie pogorszy! Niestety, wszystko zasługa hormonów...
Ja mam to samo, jeszcze podejrzewałam że jestem w ciąży, to już mi całe czoło wysypało taką kaszką, a problemu z trądzikiem nie miałam, czasem mi jakiś pryszcz przed okresem wyskoczył, a teraz to masakra! Wszędzie je mam, nawet na ramionach i właśnie na dekoldzie :angry:
 
Będę mamą ja też jestem stale głodna ale staram się ograniczać bo w drugiej ciąży przytyłam 15 kg i nic nie schudłam i bardzo źle się z tym czuję więc teraz nie chce za dużo przytyć .
Vanilija oby to nie było nic z szyjka .
Ja dziś idę też sprawdzić moje TSH i ft4
A udalo ci sie cokolwiek zrzucic przy karmieniu piersia? Ja w pierwszej przytylam prawie 20... pierwsze 10 zrzucilam zaraz po porodzie, chyba przez stres i przy karmieniu piersia. Ostatnie kilka nie chcialo mnie opuscic przez nastepne dwa lata. Dopiero dwa miesiace przed zajsciem w ciaze wzielam sie za siebie i zostal mi tylko jeden nadprogramowy kilogram. A teraz znowu bedzie powtorka z rozrywki. Ale nie wiem co innego mam robic, bo jak nie zjem to zaraz mi niedobrze i zaczyna mnie bolec glowa, tak jak na migrene.
 
A ja nie znoszę mojego teścia który niestety znami mieszka ma tzw dożywocie za przepisanie domu na męża .I oczywiście są kłótnie między mną a mężem bo teść lubi sobie popić
 
A udalo ci sie cokolwiek zrzucic przy karmieniu piersia? Ja w pierwszej przytylam prawie 20... pierwsze 10 zrzucilam zaraz po porodzie, chyba przez stres i przy karmieniu piersia. Ostatnie kilka nie chcialo mnie opuscic przez nastepne dwa lata. Dopiero dwa miesiace przed zajsciem w ciaze wzielam sie za siebie i zostal mi tylko jeden nadprogramowy kilogram. A teraz znowu bedzie powtorka z rozrywki. Ale nie wiem co innego mam robic, bo jak nie zjem to zaraz mi niedobrze i zaczyna mnie bolec glowa, tak jak na migrene.
Karmię piersią już 13 miesięcy i po porodzie może że 3 kg mi ubyło.Wiec u mnie karmienie piersią nie wpływa na zgubienie zbędnych kg.A przy dwójce małych dzieci nie chce mi się ćwiczyć w ogóle nie mam na to siły.
 
reklama
Do góry