reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dzień dobry kochane. Wstałam zjadłam kanapkę po piłam leki i koszmar muli strasznie leżę bo boję się że zaraz zacznę chawtac cora śpi zrobiłam jej śniadanie i leze koszmar jakis nie mam siły podnieść głowy :( na dodatek śniło mi się że bylam na wizycie a serce nie biło nie wiem co mam myśleć wizyta za 3 dni a tu takie sny :(:(:(


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Sny się czyta na opak.
A pisalysmy Ci ze lepiej objawów nie mieć nic mieć, masz teraz dlosci czyli wszystko ok.
Głową do góry.
 
reklama
Sny się czyta na opak.
A pisalysmy Ci ze lepiej objawów nie mieć nic mieć, masz teraz dlosci czyli wszystko ok.
Głową do góry.

Ale żebym mogła jeszcze pójść i to zwymiotowac a tu nic muli stoi wszystko w gardle ciepła herbata mi tylko z cytryna pomaga mogła bym ją pić cały dzień frejfruty i Nektarynki i kanapki z pomidorem i zupa pomidorowa ot moje żywienie :(



f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Dzień dobry kochane. Wstałam zjadłam kanapkę po piłam leki i koszmar muli strasznie leżę bo boję się że zaraz zacznę chawtac cora śpi zrobiłam jej śniadanie i leze koszmar jakis nie mam siły podnieść głowy :( na dodatek śniło mi się że bylam na wizycie a serce nie biło nie wiem co mam myśleć wizyta za 3 dni a tu takie sny :(:(:(


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Tez mi sie snią glupoty. Nie mysl o tym. Mysl pozytywnie :) bedzie dobrze ale wiem co czujesz, bo sama zaczynam sie stresowac. Moja lekarka powiedziala, ze to dobrze ze tak organizm reaguje,bo sie przyzwyczaja do nowej sytuacji.
 
Tez mi sie snią glupoty. Nie mysl o tym. Mysl pozytywnie :) bedzie dobrze ale wiem co czujesz, bo sama zaczynam sie stresowac. Moja lekarka powiedziala, ze to dobrze ze tak organizm reaguje,bo sie przyzwyczaja do nowej sytuacji.

Jeszcze jak mi się śni o kimś to daje rade ale jak tylko coś o maluszku lub o mnie to panikuje :( 3 lata temu miałam laparoskopie usunięty torbiel na lewym jajniku nic mi po nim prawie nie zostało musieliśmy czekać ok 3 lat żeby móc się starać bo tam szwy w środku wiadomo itd itd lekarz nie kazał ryzykować. W lewym wogole nie ma pęcherzyków także działa tylko prawy także zależy nam żeby mieć jeszcze jedno jak maluszek by skończył / a 2 latka... Oby się udało na razie mam stress w obecnej sytuacji wyniki są ok nawet schudłam 2kg... Ale to dlatego że mało jej tych węglowodanów jak zjem i 12 zupę to będzie dobrze...
 
Jeszcze jak mi się śni o kimś to daje rade ale jak tylko coś o maluszku lub o mnie to panikuje :( 3 lata temu miałam laparoskopie usunięty torbiel na lewym jajniku nic mi po nim prawie nie zostało musieliśmy czekać ok 3 lat żeby móc się starać bo tam szwy w środku wiadomo itd itd lekarz nie kazał ryzykować. W lewym wogole nie ma pęcherzyków także działa tylko prawy także zależy nam żeby mieć jeszcze jedno jak maluszek by skończył / a 2 latka... Oby się udało na razie mam stress w obecnej sytuacji wyniki są ok nawet schudłam 2kg... Ale to dlatego że mało jej tych węglowodanów jak zjem i 12 zupę to będzie dobrze...
Ja mialam laparoskopie w marcu w tym roku. Na prawym jajniku ciaza. Bylo ryzyko usuniecia jajnika,bo moglo byc zle. Oproznili go,wyczyscili i zaszyli. Kazali odczekac 3miesiace z kolejną ciaza. Kochana co lekarze to lekarze, kazdy ma inne zdanie na te tematy. Nie boj sie tylko. Wspierajmy sie nawzajem. Tutaj sporo dziewczyn ma rozne przejscia ale trzeba mowic sobie dobre rzeczy,bo mamy sie motywowac a nie smucic. Przeciez to najpiekniejszy dla nas czas. Ja tez mialam ze tydzien czy dwa temu gorsze mdlosci i samopoczucie ale cieszylam sie,bo uznalam ze to zabawny stan moc tak to przezywac. Niektore dziewczyny nic nie czuja i sie martwią a to tez jest normalne. Kazda z nas jest inna, wyjątkowa.
 
Ale żebym mogła jeszcze pójść i to zwymiotowac a tu nic muli stoi wszystko w gardle ciepła herbata mi tylko z cytryna pomaga mogła bym ją pić cały dzień frejfruty i Nektarynki i kanapki z pomidorem i zupa pomidorowa ot moje żywienie :(

Ja mam tak samo, raz tylko wymiotowalam z mojej winy bo na pusty zoladek zjadłam leki. Tak to mdli ale nie wymiotuję, to są właśnie mdłości ;)

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
reklama
Karolina u mnie 12+1 dziś :) jeszcze troche i zacznę 2 trymestr :)
Przeziernosc to odległość między tkanka podskórna a skóra na wysokości fałdu karkowego gdy jest zbyt duża to może to świadczyć o zespole downa.
Ja schudłam 3kg, dziś się zdążyłam i jest 61kg a miałam moment ze było 64 na początku ciąży :/ moja lekarka będzie marudzić... o 11 mam wizytę to zobaczymy co powie :)
Ja jem wszystko i potem wszystkim wymiotuje, do tego dziennie głowa mnie boli, szczerze nam już dość :( jestem tym zmęczona. Pierwsza ciąża była praktycznie bezproblemowa dla mnie a teraz czuje się koszmarnie :(
Milii nie zawsze ale czasem jak kichne to tak zakłuje, ze boje się wyprostować :)
 
Do góry