reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Hej odebrałam wyniki ale ledwo przyszłam tak mi nie dobrze biorę się za obiad może jak zjem węglowodany to będzie trochę lepiej... Grupa krwi 0rhD- :) badania prawidłowe wszystkie oby na wizycie było ok już dni odliczam do poniedziałku.

Ktoś dziś wizytuje?


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Mam ta samo grupę ORH- i u mnie konflikt serelogiczny bo mój ma 0RH+ [emoji6]
 
reklama
Witaj. Ja mam identyczni jak Ty :) ostatnia miesiaczka 10.06 ale mi na drugim usg wyliczyli termin na 13.03 ale na pierwszym 16-17.03 a to kolejne usg ale nie prenatalne mam dzien przed Toba. 03. 09...u mnie rowniez odliczanie trwa :)
Ja przed ciaza tsh mialam w normie a teraz mam 0.06 wiec ponizej bo od 0.35 sie zaczyna ale ft 3 i ft4 w normie. Moj endo powiedzial, ze to normalne ze moze byc w 1trymestrze nizsze tsh zebym w drugim trymestrze zrobila powtorke. Tez mam na imie Karolina wiec wiele nas laczy ;) zycze powodzenia z brzuszkiem. Oby nam wszystkim sie udalo :)
No to witam Cię w klubie ;D ja termin z kalkulatorów internetowych wyliczylam, z usg jeszcze lekarz mi nie podał, może na prenatalnym da.
To chyba też kupię ten segregator od mama ginekolog ;) ale chyba dopiero po prenatalnym, jakoś ciężko mi jeszcze w to wszystko uwierzyć ;)
@Bedemama! Ja czuje się na chłopaka i mężowi się marzy i sni ;) A jak się sprawdzi to też będzie Olek :D
A który to TC?

Dziewczyny a co to ta przeziernosc?
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki jutro o 12 wizyta, nie są to penatraone, ale moja ginekolog nie wysyła bo ona robi dokładne, a jak coś jej przeszkadza to wtedy. W Norwegii pewnie będę miała polowkowe bo tan robią usg w 18 tygodniu jedynie.
Boję się jak z tymi badaniami krwi, zobaczymy limfocyty za nisko, Neutrocyty za wysoko tsh też czytając was wydaje mi się że za wysokie.
 

Załączniki

  • IMG_20190822_080026.jpg
    IMG_20190822_080026.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 83
Dzien dobry. Ja chcialam sie pochwalicbze dzisiaj spalam na tej poduszce ciazowej i niewiarygodnie sie spi. Dzieki dziewczyny za polecenie :) Agunia1401 trzymam kciuki
 
reklama
Dzień dobry kochane. Wstałam zjadłam kanapkę po piłam leki i koszmar muli strasznie leżę bo boję się że zaraz zacznę chawtac cora śpi zrobiłam jej śniadanie i leze koszmar jakis nie mam siły podnieść głowy :( na dodatek śniło mi się że bylam na wizycie a serce nie biło nie wiem co mam myśleć wizyta za 3 dni a tu takie sny :(:(:(


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Do góry