reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
W takim sensie, ze na forum nikt kto nie jest wpisany nie będzie mógł czytać tego co piszemy. Bo na razie mamy publiczny wątek i obojętne kto by nie wszedł może sobie nas podczytywać.
KlaudiaDE nie wiem czy wszystkie ale raczej tak, bo najpóźniej powinny mieć 8tc jak dobrze liczę, chociaż to nie ma i tak związku bo one są już tutaj a my przeniesiemy się wszystkie a jak ktoś będzie chciał dołączyć to wtedy przez administratora akceptuje się taka osobę.
To tylko propozycja zreszta, jeśli nie chcecie może być otwarty.
 
Za wcześnie na to, poza tym o tych kwestiach powinni się wypowiadać tylko certyfikowani lekarze.
Na prenatalne i testy ide 12+6. Pytanie
Za wcześnie na to, poza tym o tych kwestiach powinni się wypowiadać tylko certyfikowani lekarze.
Na prenatlane ide 12+6 do lekarza z międzynarodowym certyfikatem. Mój lekarz też ma certyfikat. Spokojnie ja nie chodzę do byle kogo. Jutro mam wizyte kontrolną i pytam się czy będzie coś widać.
 
Csla poprzednia ciąże tlukłam sie roznymi drogami. Bez przesady, nie ma co schizowac.

Dziękuję, ale na początku też? Bo ja 8 tydzień, po wpisaniu w Google wyso mi że w 1 trymestrze powinno się nie jeździć długo że względu na wstrząsy.

Do tego zjadłam kawałek łososia wędzonego na zimno i od wczoraj tak rozmyślam. Muszę coś zrobić z tym lękiem
 
Tak nawet gdy to zwykła wizyta to w tych okolicach o zwykły lekarz bada takie parametry, a jak coś nie tak wyjdzie to wyślę do specjalisty, jeżeli będzie potrzeba szczegółowych prenatalnych badań. Tak miałam z pierwszym zwykła gin napewno bez certyfikatow wykryła nieprawidłowości i wysłała dalej
Super dzięki za odpowiedź o to mi chodziło ;)
 
Na prenatalne i testy ide 12+6. Pytanie

Na prenatlane ide 12+6 do lekarza z międzynarodowym certyfikatem. Mój lekarz też ma certyfikat. Spokojnie ja nie chodzę do byle kogo. Jutro mam wizyte kontrolną i pytam się czy będzie coś widać.

Tak właśnie wywnioskowałam z Twojej wypowiedzi, ze idziesz na zwykła wizytę.
 
reklama
Dziękuję, ale na początku też? Bo ja 8 tydzień, po wpisaniu w Google wyso mi że w 1 trymestrze powinno się nie jeździć długo że względu na wstrząsy.

Do tego zjadłam kawałek łososia wędzonego na zimno i od wczoraj tak rozmyślam. Muszę coś zrobić z tym lękiem
Cała ciąże. Od początku. Taka mam prace, ze dużo jeżdżę.
 
Do góry