reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Ja już go mam i właśnie mam pytanie do dziewczyn, które go maja. Jak się okazało, to co słyszeliśmy to moje tętno z tętnicy, a nie dziecka. Do tego detektora ściąga się aplikacje, podłącza telefon i pokazuje tętno i nawet wykres robi i pokazuje czy się mieści w normie. Póki co nie możemy znaleść serduszka dziecka. Mam nadzieje, ze jest po prostu za wczesnie, ale już oczywiście zaczęłam się martwić :/
Mam ten detektor i chyba na opakowaniu nawet pisze ze od 14 tygodnia używać . Ja jestem 9+0 tygodniu i nic nie słyszałam jeszcze ale pewnie dla tego ze jeszcze za małe maleństwo . W pierwszej ciąży znalazłam bicie serca ok 14 tygodnia właśnie ( i jeszcze było ciężko bo dzidzia szybko zmienia pozycje i ucieka ) a i tez na początku myliłam z moim tętnem :)
 
U mnie dzisiaj 8t3d ,do tej pory był spokój aż do wczoraj. Wieczorem po zrobieniu siusiu pojawiła się krew jednorazowo a później brązowy śluz który utrzymuje się do tej pory i jest tylko w środku pochwy . Poleciałam popołudniu do lekarza , zrobił USG i powiedział ,że nie widzi nic niepokojącego. Zwiększył duphaston do 3×2 i luteinę pod język również 3×2.
Przyczyny plamienia nie znam , choć z moich obliczeń gdybym nie była w ciąży to byłby to termin kolejnej @.
Mam nadzieję , że nic groźnego się z tego nie rozwinie , boje się tej brązowej wydzieliny bo trochę naczytałam się w necie...
Ja tez tak mialam w dniu @
Nie martw sie
 
Byłam dziś na wizycie i pytałam czy wysokość tętna jest powiązana jakoś z płcią dziecka i podobno niema to nic wspólnego. A wy macie jakieś medyczne informacje na ten temat czy po prostu kolejny zabobon.
Moim zdaniem to kolejny zabobon Ja przeczytałam to gdzieś w necie więc wiadomo jak to się ma do prawdy tak jak z Tym chińskim kalendarzem ( u mnie się 2 razy nie sprawdził)
 
Ja mam coś taki3go z wyświetlaczem wiec nie ma opcji, żeby pomylić tętno dziecka z tętnica. Tętnica ma max 130 uderzeń a tętno ma zazwyczaj wi3cej i różnią się uderzenia. Bo tętno dziecko słychać tak jakby jechał jakis pociąg ekspr3sowy i strasznie tłukl się po szynach;)
A t3n detektor co Ty masz, moim zdaniem jest przereklamowany. Lepiej kupić uzywke z wyswietlaczem
Dokladnien potwierdzam i zgadzam się też bym to porównała z pociągiem nie da się tego pomylić. Ja również mam z wyświetlaczem i jestem zadowolona i spokojna [emoji6]
A koleżance proponuje się nie martwić może narazie nie słyszysz jeszcze serduszka bo Twój detektor jest mniej czuły ale spokojnie poczekaj tydzień dwa i bez stresu napewno usłyszysz. Ja też jednego dnia nie mogłam znalezc tętna i doskonale Cię rozumiem [emoji6]
 
reklama
U mnie dzisiaj 8t3d ,do tej pory był spokój aż do wczoraj. Wieczorem po zrobieniu siusiu pojawiła się krew jednorazowo a później brązowy śluz który utrzymuje się do tej pory i jest tylko w środku pochwy . Poleciałam popołudniu do lekarza , zrobił USG i powiedział ,że nie widzi nic niepokojącego. Zwiększył duphaston do 3×2 i luteinę pod język również 3×2.
Przyczyny plamienia nie znam , choć z moich obliczeń gdybym nie była w ciąży to byłby to termin kolejnej @.
Mam nadzieję , że nic groźnego się z tego nie rozwinie , boje się tej brązowej wydzieliny bo trochę naczytałam się w necie...
Też miałam brązowy sluz w czasie miesiączki gdyby nie ciaza,więc może w tym coś jest. Spokój tylko nas ratuje,co ma być to bedzie- A będzie dobrze. Powodzenia
 
Do góry