reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

To jak mówisz to niema różnicy, bo czy powiesz skończony 10 lub idzie 11 to w sumie wszystko jedno, chodzi o tok myślenia że dziecko niema jednak tych 11 tyg tylko 10 i na tyle jest rozwiniete.
Dokladnie, tylko tam ktos mowil ze nie rozumje jal to jest wiec juz wie stad poruszony watek. :)
 
reklama
A my jutro dziewczeta ruszamy do Chorwacji w 8 osob, wynajelismy busik wiec mam nadzieje ze bedzie wygodnie podczas jazdy. Na szczescie z noclegiem wiec przed nami jutro ok 8 godzin jazdy. Troche sie boje jak dam rade, ale mam nadzieje ze bedzie w miare komfortowo. Wracamy, a potem 30 prenatalne, mam nadzieje ze bedzie wszystko ok :)
Jedyne co Ci mogę doradzić, to nie siedź na prosto, tylko delikatnie fotel odchyl i wyloz się na fotelu z wyrprostowanymo nogami, żebyś nie zgniatala brzucha, bo u mnie to się skończyło po 12 h jazdy 10 promu I 10h jazdy ogromnym bólem przez 2 dni...
 
Podziwiam was za te jazde tylogodzinna, Ja bez ciazy nie jestem w stanie tyle autem podrozowac a co dopiero w ciazy. U mnie kazda jazda nawet pol godzinnq konczy sie wymiotami :(
A jak mowa o mdlosciach to u mnie apogeum, od tygodnia wymiotuje zaraz po sniadaniu, a czesto i po obiedzie a mdli mnie non stop :( Ja juz nie mam sily ;( ile heszcze?
 
Podziwiam was za te jazde tylogodzinna, Ja bez ciazy nie jestem w stanie tyle autem podrozowac a co dopiero w ciazy. U mnie kazda jazda nawet pol godzinnq konczy sie wymiotami :(
A jak mowa o mdlosciach to u mnie apogeum, od tygodnia wymiotuje zaraz po sniadaniu, a czesto i po obiedzie a mdli mnie non stop :( Ja juz nie mam sily ;( ile heszcze?
Oby Ci się skończyło do końca przyszłego tygodnia a nie przedłużyło... Bo dziwne że się zwiększyło, objawy powoli powinny ustępować. Chociaż mnie bardziej brzuch boli i plecy i wydaje mi się że przez to że rośnie teraz szybciej, w poniedziałek babelek jiz miał ponad 4cm.
 
Hej kochane jak się czujecie. Ja na prawdę zaczynam się martwić wogole nie czuje się jak bym była w ciąży nie wiem jak wytrzymać do wizyty do 26 sierpnia wczoraj tylko lekkie ukucie z boku jakby jajnik... A po za tym nic...


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Lekarz moim zdaniem nie może mówić że to 12 tydzień, no chyba że tak potocznie. Dziecko ma 11 tygodni bo na tyle jest rozwinięte. To jest podobnie jak z noworodkiem skończy tydzień to ma przeżyte tydzień a nie mówisz że 2 tygodnie chociaż ma już 8 dni.
No ale moja powiedziała mi 7-8 tydzień a na zaświadczenie wpisala 7 bo skończony. Są różni lekarze i jedni mówią o skończonych, a zaraz chwile po tym, że w tym 12 tygodniu to to może być tak lub to się może dziać itp. To jest potoczne wiadomo, ale tak mówią, a w karcie wpisują tak jak powinno być :)
 
Hej kochane jak się czujecie. Ja na prawdę zaczynam się martwić wogole nie czuje się jak bym była w ciąży nie wiem jak wytrzymać do wizyty do 26 sierpnia wczoraj tylko lekkie ukucie z boku jakby jajnik... A po za tym nic...


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Kobito to się ciesz, ja mam mdłości jak nie zjem, ale mam za to bóle brzucha i to jest mniej przyjemne. Ciesz się chwilą póki Cię inne dolegliwości nie dopada ;)
f2w3gov37znp1hsr.png
 
Hej kochane jak się czujecie. Ja na prawdę zaczynam się martwić wogole nie czuje się jak bym była w ciąży nie wiem jak wytrzymać do wizyty do 26 sierpnia wczoraj tylko lekkie ukucie z boku jakby jajnik... A po za tym nic...


f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
Pocieszę Cię, bo ja mam tak samo. Totalny brak objawów. Niby powinnyśmy się cieszyć, a to stres tylko wywołuje. Ale ogólnie jest bardzo dużo takich ciąż bez objawów. Będzie dobrze :) ja we wtorek mam pierwszą wizytę
 
reklama
Ja juz sie lepiej czułam, aż tu nagle 2 dni temu weszlam do kuchni po jablko, poczulam zapach kuchenny i wychodząc z kuchni zwymiotowalam. To byly sekundy a mdlosci tez wtedy nie mialam. Najlepsze jest to ze pobrudzilam buty, które staly na przedpokoju :D mina męża bezcenna :D
 
Do góry