reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dokładnie jestem tego samego zdania , ja zaczęłam jeździć , wzięłam się za siebie żeby schudnąć , ćwiczyłam, dieta , nawet kupiłam smartwach . A jednak przez ból piersi podkusilo mnie żeby zrobić test i bach udało się , ale akurat nie w tym momencie , chciałam do babci pojechać z córką nad morze , chociaż na miesiąc, potem wrócić A we wrześniu mamy wykupiony lot na mazury tam też będzie wesele kolegi mojego męża , teraz wszystko stoi pod znakiem zapytania, odpuściłam i w tym momencie się udało.
Czas pokaze, może uda się z niczego nie rezygnować? :) my mamy zaklepane wakacje w Chorwacji samochodem.. jestem przerazona bo w poblizu nie ma zadnego szpitala.. ale zobaczymy jak lekarz sie na to bedzie zapatrywal.. bo co ma byc to bedzie. Z drugiej strony po stracie czlowiek jest bardziej wydygany... najchetniej to zamknelabym oczy i obudzilasie dopiero w jakims 21 tyg.
 
reklama
Oo to super!! To dobrze zwiastuje, swoją drogą, miło zobaczyć dwie kreski, nawet u kogoś :D ja myślałam, że dziś miesiączkę w nocy dostałam, ale jednak nie, no i plecy mnie bolą na dole, więc pewnie @ jednak przyjdzie :(
Czasem taki ból właśnie jak na @ zwiastuje ciążę :) A mocne masz to plamienie ?
 
No właśnie taki początek miesiączki. Brązowe plany i odrobina krwi.
Zobaczysz czy się rozkręci. Ja tak miałam teraz tak wyglądał mój test dzień przed @ i też miałam plamienie brzuch bolał mnie bardzo ale @ nie przyszła :)
 

Załączniki

  • IMAG0517.jpg
    IMAG0517.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 85
To jednak @.. Ale dziękuję dziewczyny za wsparcie i życzę Wam wszystkiego najlepszego i spojnych rozwiązań :) ja teraz daje na luz, tzn postaram się. Będzie co będzie. :)
 
Witam

Ależ dzisiejszej nocy wspaniale mi się spało. I jak długo. Wstawalam 2 razy na siusiu .

Dziewczyny i i mnie w dzień @ i 5 dni po terminie test był negatywny. I dałam sobie z tym spokój. Nawet już w lipcu chciałam iść po antykoncepcję. ..Bo wkurzalo mnie te stanie w miejscu.
Dopiero 2 lipca PowtórzyłAm ponownie. ..były dwie grube krechy. Byłam w szoku.

Ja prowadzę sklep ogrodniczy mojego siostrzeńca. Ten sklep to moje dziecko. Będę musiała jak najszybciej powiedzieć o ciąży aby pomóc mu szukać dziewczyny i ją przyuczyć .

Chociaż
Dziewczyny kochane tak sie martwię, że moje przeziebienie może mieć opłakane skutki na poczatku ciazy :( temperatury nie mialam ale ten kaszel ktory powoduje bol przepony...:oops: czekam na 16.07 jak na szpilkach.. mam czarne mysli:oops:
Mnie też coś wzięło. Katar, kaszel i przez dwa dni goracxkowalam . Zdrówka życzę
 
reklama
Dziewczyny a powiecie coś o swoich objawach? Wiem, że to nie tutaj temat, ale dziś powinnam dostać miesiączkę, z testem czekam do poniedziałku, a tak bardzo chciałabym dołączyć do grona marcowych Mam :*!
A ja jestem bardzo, bardzo śpiąca...wiąże to z tym, że przez ostatni czas pracowałam troszkę na nocki, wymienialiśmy się z mężem opieką nad synkiem. Ale dosłownie codziennie mam drzemkę w ciągu dnia, a nigdy tak nie robiłam. W pierwszej ciąży miałam z kolei mnóstwo energii i o żadnym spaniu w dzień nie myślałam. Tylko teraz naganiam się za moim 19 miesięczniakiem i zmęczenie jest mega. Ogólnie jakaś jestem senna, słaba i do niczego.
 
Do góry