reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny czy to normalne że spada mi progesteron? Żałuję, że zrobiłam drugi raz bo teraz się martwię... ale miałam 26 a teraz mam wartość 23 oba poziomy robione na czczo odstęp 2 tygodnie 26 miałam 2 tygodnie temu a 23 mam z dzisiaj
 
Ukmama trzymam kciuki! Musi być dobrze!

Co do badania wolnego płodowego ja się zastanawiam ale cena troche odstrasza. Jeśli prenatalne i pappa będą wątpliwe wtedy na 100% zrobię. Ja nie wiem co zrobię jeśli dziecko okazałoby się chore.

Co do pielęgnacji u nas będzie hipp srokao bardzo pozytywnie go oceniła. I na tym będę się wzorować.
 
Dziewczyny czy to normalne że spada mi progesteron? Żałuję, że zrobiłam drugi raz bo teraz się martwię... ale miałam 26 a teraz mam wartość 23 oba poziomy robione na czczo odstęp 2 tygodnie 26 miałam 2 tygodnie temu a 23 mam z dzisiaj
Może tak być bo poziom progesteronu ma jakieś wyrzuty i raz jest więcej raz mniej. A bete robiłaś? Beta nie może spadać.
 
Może tak być bo poziom progesteronu ma jakieś wyrzuty i raz jest więcej raz mniej. A bete robiłaś? Beta nie może spadać.

Tak Beta ma przyrost w ciągu 48 godzin 107% ale zdziwiłam się że progesteron spadł o 12%

Wg kalkulatora:
Przyrost hormonu jest w normie
Twój średni dwudniowy przyrost hormonu beta HCG to 1065 mlU/ml (107.2%).

Oby tak było jak mówisz ! Zrobię betę jeszcze w przyszłym tygodniu
 
reklama
Dziewczyny jeżeli któraś nie ma zalecenia od lekarza nie róbcie żadnych bet ani prpgeseronu, powatzram jeżeli nie ma zalecenia od lekarza który wam osobiście to powiedział, nakręca ie się jak katarynki tym I stresujecie tym niepotrzebnie a to nie jest dobre dla dzidziusia
 
Do góry