reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Hej Marcela:) dotrwalam do konca ;) witamy wsrod nas;)

Zrobilam sobie zupe jarzynowa mam na nia ogromna ochote ale jedzac juz czuje co sie z nia stanie :(

Zauwazylam ze brzuch zaczyna bolec gdy jestem glodna. Wiec troche sie uspokoilam. Ciagnie Mnie tez po bokach a samo podbrzusze nie boli wiec Chyba nie na powodow do zmartwien jak myslicie?
@marta Daj znac co I jak!
 
reklama
ja uwielbiam inkę! a le piję normalną i jest pycha!oatatnio kupiłam mleczną i nie zadowoliła mnie! a skoro polecasz karmelową to spróbuję!
Ja nestepnym razem [emoji16] o ile będzie,bo widziałam tylko inki w słoikach z magnezem , blonnikiem i jeszcze coś ale nie pamiętam, wzięłam zwykłą w puszce, bo cena ta sama, A pojemność inna
 
Hej Marcela:) dotrwalam do konca ;) witamy wsrod nas;)

Zrobilam sobie zupe jarzynowa mam na nia ogromna ochote ale jedzac juz czuje co sie z nia stanie :(

Zauwazylam ze brzuch zaczyna bolec gdy jestem glodna. Wiec troche sie uspokoilam. Ciagnie Mnie tez po bokach a samo podbrzusze nie boli wiec Chyba nie na powodow do zmartwien jak myslicie?
@marta Daj znac co I jak!
Ja jadlabym tylko zupy , mięso mi nie pochodzi , tylkp nie ma kto mi gotować .. dziś szczawiowke mam , właśnie robię

Mnie też ciągnie tylko po bokach ;))
 
Rozmawialam z polozna przez telefon o tym bolacym jajniku i uspokoila mnie, ze bole w podbrzuchu i jajnikach sa normalne w poczatkach ciazy.

Pierwsze usg mam zaplanowane na 6 sierpnia. To bedzie 7t2d ciazy. Czy ktoras z Was ma pierwsze usg dopiero w okolicach tego terminu?
 
Wiec Chyba to normalne. Moj maz nalega na ginekologa ale nie chce panikowac. Przeciez wszystkie nas brzuch pobolewa. Procz tego wszystko ok! Mdlosci sa piersi na rozsadzic tylko ten nieszczesny brzuch
 
Rozmawialam z polozna przez telefon o tym bolacym jajniku i uspokoila mnie, ze bole w podbrzuchu i jajnikach sa normalne w poczatkach ciazy.

Pierwsze usg mam zaplanowane na 6 sierpnia. To bedzie 7t2d ciazy. Czy ktoras z Was ma pierwsze usg dopiero w okolicach tego terminu?


Wydaje mi się że możesz być spokojna. Ja mam tez ból jajników i całego podbrzusza. jak wstaje z łóżka boli, jak się przekręcam, jak kicham... Jajniki może mniej, ale tez bolały. bałam się nawet czy to nie pozamaciczna. ale byłam u gin i wszystko jest ok. a takie bóle są normalne. To rozsrastanie sie macicy, jakiś więzadeł. Kłujący ból może trwać bardzo długo. Każda kobieta reaguje ineczej. Głowa do góry.
 
Hej dziewczyny,
Niestety będę się z Wami zegnac :( byłam dziś na usg 7+0 brak zarodka i serduszka. W szpitalu powiedzieli żeby przygotować się na najgorsze :( trzeci raz pod rząd. Nie wiem jak to przeżyję. Czekają jeszcze tydzień na cud i w kolejny piątek decyzja. Ryczeć mi się chce. A wszystkie leki biorę jakie można. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić. Proszę módlcie się o cud.
 
Rozmawialam z polozna przez telefon o tym bolacym jajniku i uspokoila mnie, ze bole w podbrzuchu i jajnikach sa normalne w poczatkach ciazy.

Pierwsze usg mam zaplanowane na 6 sierpnia. To bedzie 7t2d ciazy. Czy ktoras z Was ma pierwsze usg dopiero w okolicach tego terminu?
Ja dzisiaj ...niby z @ wychodzi dziś 7tc5d
 
Hej dziewczyny,
Niestety będę się z Wami zegnac :( byłam dziś na usg 7+0 brak zarodka i serduszka. W szpitalu powiedzieli żeby przygotować się na najgorsze :( trzeci raz pod rząd. Nie wiem jak to przeżyję. Czekają jeszcze tydzień na cud i w kolejny piątek decyzja. Ryczeć mi się chce. A wszystkie leki biorę jakie można. Nie wiem co mogę jeszcze zrobić. Proszę módlcie się o cud.
Boże. .. oby ten cud się spełnił!
 
reklama
Rozmawialam z polozna przez telefon o tym bolacym jajniku i uspokoila mnie, ze bole w podbrzuchu i jajnikach sa normalne w poczatkach ciazy.

Pierwsze usg mam zaplanowane na 6 sierpnia. To bedzie 7t2d ciazy. Czy ktoras z Was ma pierwsze usg dopiero w okolicach tego terminu?

Ja miałam to samo z bolami i pierwsze usg wczoraj w tym terminie co Ty będziesz mieć :) także trzymaj się :)
 
Do góry