reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Ja wczoraj miałam 5+2 I nic nie było jeszcze widać ale miałam późno owulacje i tym się pocieszam. Bylam zrobić jeszcze raz beta hcg dziś dla swojego spokoju. Powodzenia na wizycie !

Ja miałam owulacje w 12 dc(OM 11.06).
Czytałam Twój post i taka byłam ciekawa jak to u mnie będzie ....
 
reklama
Dziewczyny te które będą mieć małą różnicę wieku między dzieciami kupujecie wózek podwójny? Bo ja się zastanawiam. Na początku myślałam żeby kupić dostawke do wózka ale jednak trudno mi to sobie wyobrazić czy będzie wygodne dla starszego dziecka i dla mnie. Corka będzie mieć 19 miesięcy to jeszcze malutka.
 
Ja dzis nie spalam pól nocy, obudziłam sie po 2 i nie mogłam zasnąć. Do tego rano załapałam doła, że sie nie uda, nie donosze ciąży, ciągle jest coś nie tak [emoji29] aż się popłakałam.
Też sie obawiam jak, to bedzie z trójką. Do tego moja rodzina jest słaba. Napisałam wczoraj siostrze, że w ciąży jestem, ale z powodu plamień na zwolnieniu. Nic nie powiedziała, nie skomentowała. Bardziej koleżanki i sąsiadki sie cieszą i wspierają [emoji17] podobnie było ostatnio, jak im w swieta powiedzialam, to sie popłakalam po ich reakcji[emoji17]
Kochana nie przejmuj sie (wiem, ze latwo mowic). Ja zawsze sobie w takich sytuacjach powtarzam, ze to jak ktos sie zachowuje w stosunku do mnie to jest problem tej osoby a nie moj i to ona powinna czuc sie z tym zle a nie ja. Najwazniejsza jestes teraz Ty i Twoje dzieci. Najtrudniejsze sa poczatki, ale zobaczysz, ze wszystko sie ulozy!
 
Kochana nie przejmuj sie (wiem, ze latwo mowic). Ja zawsze sobie w takich sytuacjach powtarzam, ze to jak ktos sie zachowuje w stosunku do mnie to jest problem tej osoby a nie moj i to ona powinna czuc sie z tym zle a nie ja. Najwazniejsza jestes teraz Ty i Twoje dzieci. Najtrudniejsze sa poczatki, ale zobaczysz, ze wszystko sie ulozy!
Dzieki[emoji8] staram się myśleć pozytywnie, ale czasem jakoś doła zalapie. Z siostrą byłam bardzo zżyta, ale jakoś ona się zrobiła zamknięta w sobie. Ja jestem bardziej otwarta na ludzi i czasem ciezko się dogadać. I mimo wszystko mi smutno z tym [emoji17]
 
reklama
Biedronka nam dopiero rok temu w sierpniu się odmieniło i zachciało się jeszcze jednego dziecka. ..dlatego wszystkich rzeczy się pozbylismy ;-) . Tak jak bardzo chcieliśmy to tak teraz okropnie się tego boje . Pamiętam jak moje chlopaki dali mi w kość :-) :)

Dziewczyny ktore nie mają objawów ...U mnie dopiero teraz się pojawiły. Lekki ból piersi ale tylko przy dotyku i lekkie mdłości. A u mnie chyba juz 7 tc 4d .
Powodzenia na dzisiejszych wizytach
 
Do góry