reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Dziewczyny u mnie dzisiaj 2 dzień 6 tygodnia i zaczęly sie mocne mdłości i wymioty... :( pocieszam sie ze to oznaka ze bobas rośnie i to dobry znak.

Dodatkowo nachodzą mnie myśli ze nie dam rady z niemowlakiem i sobie nie poradzimy :( dziwi mnie to bo ciąża jest bardzo chciana i planowana... tez was nachodzą takie mysli?
Ja miałam takie mysli jak zaczelismy sie starac o dziecko. Poki co sama radość, choć jestem przekonana, że bliżej porodu znów bedzie panika... Pocieszam się, że inni dali radę to pewnie i my damy ;)
 
reklama
Moja tez 3 latka i nocki wcale nie lepsze często się budzi albo do nas do łóżka chce także będzie wesoło ;)
A myślałam że tylko ja mam ten problem , koleżanek córki normalnie śpia cała noc , myślałam że tylko moja tego typu [emoji1787]
A budzi się tak o poprostu napić się? U mnie jest tak że od około 3 godziny czasem 4 zaczyna płakać przez sen i powtarza się już to do samego rana, nie można jej uspokoić , czasem też krzyczy rzadko kiedy wola pić , ja jestem osobą nerwowa , i zastanawiam się czy w ciąży z powodu moich nerwów ona tego nie "odziedziczyła"
 
U mnie też 3 latek budzi się w nocy żeby przejść do naszej sypialni, władować się do naszego łóżka i się napić .. chociaż cieszę sie,że przynajmniej bardzo ładnie zasypia u siebie w pokoju.
 
A myślałam że tylko ja mam ten problem , koleżanek córki normalnie śpia cała noc , myślałam że tylko moja tego typu [emoji1787]
A budzi się tak o poprostu napić się? U mnie jest tak że od około 3 godziny czasem 4 zaczyna płakać przez sen i powtarza się już to do samego rana, nie można jej uspokoić , czasem też krzyczy rzadko kiedy wola pić , ja jestem osobą nerwowa , i zastanawiam się czy w ciąży z powodu moich nerwów ona tego nie "odziedziczyła"
Hej, ja mam córkę 4 łatkę i ona przechodziła taki okres w okolicach 2-3 lat, ogólnie z tego co rozmawiałam z lekarzem to mówił że dużo dzieci tak ma, a jest to spowodowane tym że dziecko odreagowuje to co było w ciągu dnia, nie musiało nic strasznego się dziać ale może za dużo bodźców i sen jest niespokojny, dlatego dzieci do pewnego czasu często się budzą w nocy z płaczem, teraz ma 4 lata i budzi się do picia lub na siku ale już bez placzu.
 
To u mnie odwrotnie, córka 2.5 roku i śpi sama w swoim pokoju i przesypia całe noce i tak się zastanawiam czy źle nam jest, że tak chcemy to zmienić drugim dzieckiem?
 
A myślałam że tylko ja mam ten problem , koleżanek córki normalnie śpia cała noc , myślałam że tylko moja tego typu [emoji1787]
A budzi się tak o poprostu napić się? U mnie jest tak że od około 3 godziny czasem 4 zaczyna płakać przez sen i powtarza się już to do samego rana, nie można jej uspokoić , czasem też krzyczy rzadko kiedy wola pić , ja jestem osobą nerwowa , i zastanawiam się czy w ciąży z powodu moich nerwów ona tego nie "odziedziczyła"

Miała tak jak piszesz w okresie 2,5-3 lat to są emocje i moja tak samo przeżywała dzień krzyk, płacz jak brałam ja na ręce to aż się wyginała i po chwili normalnie spała dalej to wszystko dziko się w jej śnie przestałam ja budzić tylko głaskałam i minęło to. Teraz ma 3,5 ale jęczy w nocy co jakiś czas zapłacze to ja już lecę niema tak ze piciu chce bo ja jej na łóżeczku zawiesiłam taki pomocnik i ona tam sama soboe wyjmuje jak chce. Czasem jej się śni coś to płacze albo opowiada coś i tez lecę jak wariatka do tego łóżeczka także u nas marne nocki i tak od jej urodzenia [emoji3]
 
reklama
Hej, ja mam córkę 4 łatkę i ona przechodziła taki okres w okolicach 2-3 lat, ogólnie z tego co rozmawiałam z lekarzem to mówił że dużo dzieci tak ma, a jest to spowodowane tym że dziecko odreagowuje to co było w ciągu dnia, nie musiało nic strasznego się dziać ale może za dużo bodźców i sen jest niespokojny, dlatego dzieci do pewnego czasu często się budzą w nocy z płaczem, teraz ma 4 lata i budzi się do picia lub na siku ale już bez placzu.
Tu możliwe że masz.racje , bo czasem jest tak że ciotka ja weźmie na dwór , ma syna w wieku 10 lat i Kajka się z nim wygupia, bawi , czasem też złości i potem w nocy krzyczy oddaj mi to !
Odejdź, albo gdzie jest mój wózeczek i lalka i to się zaczęło właśnie jakoś rok temu , wcześniej też się budziła ale jeszcze nie umiała na tyle mówić więc głównie to był płacz , czasem smoczek pomagał , A jeszcze wcześniej cyc , ale od małego takie etapy ma niestety , od trzech lat nie przespalam ani jednej nocy , chyba że liczyć te.weekendy kiedy spala u mojej mamy [emoji28]
 
Do góry