reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Właśnie słyszałam ze jak ktoś miał Cc to nie można później naturalnie urodzić , ale współczuje widziałam babki co były po cc tragedia dochodziły do siebie ja tez w miarę długo ale widziałam ich ból na twarzy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mialam pierwsze CC, dwa lata później SN, nie mozna tylko żadnej oksytocyny, bo po niej skrocze sa zbyt silne

Mamakubusia - witaj ponownie[emoji8]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No widzicie jak ludzie lubią bajki tworzyć [emoji39] ale przynajmniej teraz już wiem co i jak [emoji851]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Co do drugiego porodu to u mnie był lżejszy, ale nie nutę aż tak jak liczyłam. Pierwszy poród trwał 23 godz od pierwszych skurczy, z czego ok 6 na porodówce, a drugi 17 godz z czego też 6 na porodówce. W sumie i jeden i drugi długi ale zdecydowanie po drugim się lepiej czułam, sama od razu chodziłam, nie miałam problemów z budżetem małego. A po pierwszym czułam się masakrycznie, nie byłam w stanie stać na nogach i nawet następnego dnia jak mnie pielęgniarka zobaczyła to do łazienki zawiozła na wózku. Mam nadzieję że trzeci znów będzie trochę krótszy.
 
reklama
Do góry