reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Mój młody jesCze nie mówi dopiero zaczyna ale komunikuje się ze wszystkimi jak coś chce to mnie ciągnie żebym mu dała wszytko rozumie słucha się w miarę [emoji16] od jakiegoś tygodnia zaczął mówić tak świadomie tata mama próbuje inne wyrazy ostatnio do męża krzyknął tata jesc ! [emoji23] tak ze myśle ze niedługo się zacznie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A ile ma?
Mój Boże miałam napisac 2.5 roku:) ale i tak jak naswoj wiekjest bardzo madrym dzieckiem.
 
reklama
Sińka bo ty już masz 2 porody za sobą , i co jest lżejszy 2 porod ? Bo tak mówią ze jest łatwiej ja zawsze wole zapytać doświadczone mamy a nie ze słuchu wole się przygotować na najgorsze niż mam się rozczarować [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiesz co, przed drugim porodem tak właśnie mnie zapewniała moją pani gin [emoji2] nastawiłam się, że tak będzie, choć 1 poród miałam lajtowy, rodziłam 45min od wejścia na sale więc ekspresowo. Dostałam oksy bo skurcze oslabily się i mała zaczęło tętno tracić. Potem położna powiedziala, że bez oksy bym nie urodziła.
Z drugą córa nie było tak pięknie, 5h męczyłam się z silnymi skurczami, mąż mówił żeby mi dali oksy bo nie urodzę. Miałam silne skurcze i tylko 1cm rozwarcia. Dopiero po 5h jak mąż huknal na polozna to mi podłączyła oksy i po kolejnych 2h urodziłam. W sumie 7h od wejścia na sale. Wiec się nie nastawiam,ze teraz będzie lżej [emoji6] ale tak jak w poprzednich na pewno chce bez znieczulenia rodzic, choć się zarzekalam, że nigdy więcej hihi

 
Mój młody jesCze nie mówi dopiero zaczyna ale komunikuje się ze wszystkimi jak coś chce to mnie ciągnie żebym mu dała wszytko rozumie słucha się w miarę [emoji16] od jakiegoś tygodnia zaczął mówić tak świadomie tata mama próbuje inne wyrazy ostatnio do męża krzyknął tata jesc ! [emoji23] tak ze myśle ze niedługo się zacznie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ma jeszcze czas, każde dziecko w swoim tempie się rozwija. Sporo dzieci w tym wieku mówi po swojemu [emoji3]

 
No ja bylam po cc. Bo mialam tylko 4 cm rozwarcia a skurcze byly i nic nie szlo. Nikt mną sie nie interesowal dopiero po kilku godzinach jak juz tracilam przytomność. :/ i lekarz chce zebym drugie cc miała
 
Ja rodziłam młodego 18 h znaczy trwało 18h od pierwszych skurczy z kręgosłupa bo miałam i z kręgosłupa i z brzucha istna tragedia choć i tak byli w szoku ze wytrzymuje ból o 2 w nocy dostałam skurczy to o 16 wzięli mnie na porodówkę bo myśleli ze w bambuko ich robie bo po mnie bólu nie widać ... i od 16-20 się pomeczylam 19.40 parte 20 min i wyszedł [emoji16] mam nadzieje ze będzie lepiej z 2 bo po porodzie mowilam ze mogę rodzic dzieci ze nie straszny taki ból ale jak sobie teraz przypomnę to aż mam ciary na całym ciele


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
No ja bylam po cc. Bo mialam tylko 4 cm rozwarcia a skurcze byly i nic nie szlo. Nikt mną sie nie interesowal dopiero po kilku godzinach jak juz tracilam przytomność. :/ i lekarz chce zebym drugie cc miała

Właśnie słyszałam ze jak ktoś miał Cc to nie można później naturalnie urodzić , ale współczuje widziałam babki co były po cc tragedia dochodziły do siebie ja tez w miarę długo ale widziałam ich ból na twarzy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Właśnie słyszałam ze jak ktoś miał Cc to nie można później naturalnie urodzić , ale współczuje widziałam babki co były po cc tragedia dochodziły do siebie ja tez w miarę długo ale widziałam ich ból na twarzy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie no po cc mozna rodzic sn. Zbajoma miala pierwsza cc i dwa sn. Tylko lekarz chce mi chyba bolu oszczędzić:p
 
Nie no po cc mozna rodzic sn. Zbajoma miala pierwsza cc i dwa sn. Tylko lekarz chce mi chyba bolu oszczędzić:p

Aha to czyli ktoś mi bajeczki puścił [emoji846] ja przed pierwszym porodem mowilam ze nigdy w życiu nie chce cc bo to nie porod ale chyba teraz jednak bym się nie obraziła jak bym miała rodzic cc haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Czesc dziewczyny :) jestem w 11 tyg ciąży to moja pierwsza ciąża chętnie dołącze do dyskusji czy mogę liczyć na dodanie mnie do zamkniętej grupy i grupy na fb :) ?
 
reklama
Do góry