reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
właśnie niech ktos kto jest na grupie zamknietej jej powie aby tu zajrzala i nas dodała :)
problem polega na tym że lizka od kilku tygodni nie udziela się na forum zamkniętym, nie wiem czy na fb się pojawia. A po tym jak Andżelika odeszła była jedynym moderatorem. Więc my też mamy związane ręce. Ale może w końcu trelemorele uda się zostać moderatorem i już nie będę problemu.
 
problem polega na tym że lizka od kilku tygodni nie udziela się na forum zamkniętym, nie wiem czy na fb się pojawia. A po tym jak Andżelika odeszła była jedynym moderatorem. Więc my też mamy związane ręce. Ale może w końcu trelemorele uda się zostać moderatorem i już nie będę problemu.
Ale przeciez w kazdej chwili kazdy mógł po mnie dołączyć w grono moderatorskie. :) przeciez nikt nikomu nie bronil. Mnie miesiac tylko nie bylo bo sie stesknilam za wami:D a teraz masz ci los:)
 
Ale przeciez w kazdej chwili kazdy mógł po mnie dołączyć w grono moderatorskie. :) przeciez nikt nikomu nie bronil. Mnie miesiac tylko nie bylo bo sie stesknilam za wami:D a teraz masz ci los:)
Ale nie pomyślałyśmy chyba że lizka też przestanie się udzielać. Ale mam nadzieję że teraz uda się to szybko załatwić.
 
Hej Andzela, napisalam do dziewczyn na zamknietym forum, ze wrocilas i ze probujesz skontaktowac sie z lizka. Pozdrawiam [emoji3]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry