reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Zawroty głowy ja tez mam i słabo mi się robi , mam nadzieje ze wszystko zaraz minie i wkroczy faza || trymestru razem z jej energia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Boże zazdroszczę ja w każdej ciąży wymioty tragedia !!! A lenia tez mam i tez mam synka małego który uwielbia robić burdel [emoji13]maz tez się czepia , udusiala bym tego kto powiedział ze ciąża to piękny stan , na pewno nie pierwszy trymestr ! [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kochana jeszcze trochę i na pewno lepiej się poczujesz [emoji3]
Ja odliczam dni do poniedziałku, córy do szkoły pójdą to trochę ciszy w domu będzie [emoji2] za długo już są ze sobą i ciągle się kłócą

 
Hahahah ja to czekam aż mały do przedszkola pójdzie mam nadzieje ze w przyszłym roku da radę może w końcu odpocznę [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] choć chwile troszkę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Hahahah ja to czekam aż mały do przedszkola pójdzie mam nadzieje ze w przyszłym roku da radę może w końcu odpocznę [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] choć chwile troszkę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oj tak, taki czas dla siebie to luksus [emoji2] powiem Ci, że ciesze się, że mam już takie duże dziewczyny (10 i 6 lat), same sobą się zajmują,bede miała pomoc, mam nadzieję hihi, teraz się garna ale zobaczymy po porodzie. Podziwiam mamy, które mają jedno małe dziecko i za chwile rodzą drugie. To jak by bliźniaki wychowywać .moja starsza miała 4 latka jak młoda się urodziła, też więcej uwagi potrzebowała. Teraz sama ze szkoły wraca i jest git [emoji3]

 
To ja mam 2.5 latka i woli bawic sie sam niz ze mną. Jak chce się z nim bawic to mowi odpocznij:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No mój synek ma 1,9 . Akurat fajnie się złoży bo jak te nie narodzone jeszcZcze zacznie chodzić to mały już do przedszkola pójdzie później drugie a ja w końcu ucieknę do pracy Hahah taki mam plan [emoji16] uciec do ludzi bo niedługo będę tylko rozmawiać w języku 2 latków


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Sińka bo ty już masz 2 porody za sobą , i co jest lżejszy 2 porod ? Bo tak mówią ze jest łatwiej ja zawsze wole zapytać doświadczone mamy a nie ze słuchu wole się przygotować na najgorsze niż mam się rozczarować [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
mamakubusia87, bardzo mądrego masz synka, korzystaj jak każe Ci odpoczywać [emoji2]
1.9 to maluszek [emoji3] ja akurat w żłobku pracuje z takimi maluchami, ale niektóre to gadają jak dorośli hihi

 
reklama
mamakubusia87, bardzo mądrego masz synka, korzystaj jak każe Ci odpoczywać [emoji2]
1.9 to maluszek [emoji3] ja akurat w żłobku pracuje z takimi maluchami, ale niektóre to gadają jak dorośli hihi


Mój młody jesCze nie mówi dopiero zaczyna ale komunikuje się ze wszystkimi jak coś chce to mnie ciągnie żebym mu dała wszytko rozumie słucha się w miarę [emoji16] od jakiegoś tygodnia zaczął mówić tak świadomie tata mama próbuje inne wyrazy ostatnio do męża krzyknął tata jesc ! [emoji23] tak ze myśle ze niedługo się zacznie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry