reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Moja koleżanka rodziła z taką prywatna położna i jest bardzo zadowolona. Mówi że bez niej by nie urodzila[emoji6] wiadomo że możesz mieć szczęście i trafić na super położna która będzie miała akurat dyżur ale ja wolę nie ryzykować, zwłaszcza przy pierwszym porodzie więc wykupie sobie

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja trafilam na super polozne ale tam gdzie chodzisz sa super bierz ktoras :D
 
reklama
Hej dziewczyny ile od wieczora napisaliście, szok...
Witam wszystkie nowe bb mamusie:)

Co do Wit d u 2 Latków to ja podaję i cebion multi i probiotyk, ale teraz już nie codziennie a jak nam się przypomni...

Ja biorę kwas foliowy ciągle a suplement diety w poprzedniej ciąży gin mi zalecił później dopiero...
Pamiętam że zalecił falvit mama, najczęściej to zalecają zn jest chyba jednym z tanszych.
A ja brałam Ladee Vit, bo miał dużo kwasów DHA.

Ja też jeszcze przed 1sza wizytą jestem, wybieram się w czwartek, to mój 6tc.
Byłam u gin tydzień przed terminem@, z powodu zalenia pęcherza, ale wiadomo wtedy było za wcześnie żeby coś zobaczyć..

Spać mi się chce, może namówię młodą na drzemkę, choć ona już teraz rzadko w dzień śpi...

Miłego dziewczyny.


Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
Doppelcherz mama premium ma 600 tyle ile trzeba brac i chyba jeszcze mama dha :)
Ile placilas?
 
Szkoła rodzenia to świetna sprawa, jeśli zlozysz u nich deklarację do poloznej, to wtedy nie płacisz.. U nas jest tak, że jeśli chodzisz z ojcem dziecka to on płaci za zajęcia jakieś 20-30 zł, 2 tematy były darmowe dla ojców, a na niektóre zajęcia, w sensie tematy panów nie wpuszczali;)
Ogólnie świetna sprawa, można się dowiedzieć ciekawych rzeczy, odświeżyć niektore informacje..

Do porodu możecie wziasc też sobie Doule, jeśli nie chcecie ojca dziecka...

U nas beta kosztuje 17 zł, nie wiem skąd takie wysokie ceny u Was...
Myślę czy się położyć czy zrobić sobie kawę mrozona??

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chodzę na nfz, a jak się zdarzy że nie mają terminu mi pasującego to do tej samej lekarki w tej samej przychodni tylko prywatnie. Chodzę do niej czasem tak i czasem tak ale różnicy w podejściu nie zauważyłam.

A czy lekarz pracuję w szpitalu w którym będzie się rodzić to nie wiem czy aż tak istotne. Raz rodziłam tak a raz tak. Oczywiście nie trafiłam w jej dyżur, przyszła do mnie dopiero na obchodzie. Różnicy w podejściu personelu nie było.
 
Z tym czy lekarz pracuje w szpitalu to do porodu nie ma większego znaczenia bo przy sn nigdy nie wiadomo kiedy poród wypadnie :D
Ale ja gdy lezalam w pierwszej ciąży na patologii to widziałam różnice w traktowaniu przez to, ze moja lekarka tam pracowala. Wszystko bez kolejki, na początku nawet dostałam oddzielną sale :D Poza tym pani doktor zagladala do mnie często. Ale juz gdy rodzilam to akurat byla na urlopie :)
Teraz juz niestety nie pracuje w spzitalu :/ ale znajomości zostały i ostatnio gdy poronilam to od razu umowila mnie do swojej koleżanki ktora w szpitalu sie mną zajęła.
 
Doppelcherz mama premium ma 600 tyle ile trzeba brac i chyba jeszcze mama dha :)
Ile placilas?
Kurcze już nie pamiętam, to bylo 3 lata temu... Ale ok 30 zł kosztują, zależy w kt aptece...A teraz pewnie na nowo będę się rozglądać za witaminami i porównywać ich skład..

Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chodzę do lekarza prywatnie który jest ogólnie wrogiem ordynatora w szpitalu, ale nie mogłam narzekać żadnych nieprzyjemnych komentarzy sytuacji. Także jak dla mnie niema to znaczenia czy lekarz jest prowadzący przy porodzie czy nie.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja od stycznia chodzę do swojego nowego gina na NFZ i sobie go chwale.Jak zaczęły się problemy w mojej poprzedniej ciąży odrazu dostałam skierowanie do szpitala na podtrzymanie.Jest ordynatorem ginkologi w moim szpitalu gdzie jak szczęście dopisze w marcu urodze.W czerwcu byłam na NFZ na badaniach hormonalnych na które mnie skierował.Jak coś będzie nie tak w tej ciąży na pewno dostane odrazu skierowanie do szpitala.Minus to niestety kolejki i wizytę trzeba jedna po drugiej umawiać.Bo tylko w czwartki przyjmuje.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry