reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Powiedzcie mi jak to jest z tymi szkołami rodzenia, ,,prywatnymi,, położnymi - warto? jeśli tak, to kiedy szukać?
 
Alicja wczoraj pisalysmy chodz tam gdzie chodzisz do tego lekarza co Ci pisalam albo do tej co bylas bedziesz mega zadowolona:)
Naprawdę warto ja nie żałuję ani grosza:)
Ps wole jak facet jest ginekologiem sa lepszymi niz kobiety i baby takie wredne i niedelikatne moze nie kazda ale:p
Do niej będę chodzić caly czas ale chciałabym iść tez na NFZ może udałoby się zdobyć skierowanie na te badania do 10 tygodnia bo jak to wszystko co trzeba zrobić policzylam to wyszło strasznie duzo :/ Przynajmniej we Wroclawiu

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do niej będę chodzić caly czas ale chciałabym iść tez na NFZ może udałoby się zdobyć skierowanie na te badania do 10 tygodnia bo jak to wszystko co trzeba zrobić policzylam to wyszło strasznie duzo :/ Przynajmniej we Wroclawiu

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie uda :). Powiedz ze przyszlas potwierdzić ciaze nie mow ze juz chodzisz gdzies i badania chcesz zrobić :)
 
I tak nie bedzie jej przy porodzie bo polozna odbiera porod a lekarz na koniec przychodzi:)
No chyba ze bedzie miala dyzur bo tak to nie ;)
A nawet jak bedzie to moze np robic cc:)
Takze ze trafisz na nia to ciezko i zależy ile ma dyżurów w tyg
Ja akutar przy porodzie prawie cały czas miałam i położną i lekarza. Akurat nie mojego bo pech chciał, że skończył dyżur o północy a ja przed 3 trafiłam do szpitala. Ale inny lekarz był prawie przy calym porodzie. Więc może to zależy od szpitala.
Powiem Wam, że ogólie na porodówce miałam super ekipę. Lekarz, 2 położne (akurat jedna kończyła pracę a druga zaczynała) ale wszyscy super mili i w ogóle. Ale za to salowa to tam chodziła i ogarniała wszystko to franca jakich mało.... Ja tam umierałam a to do mnie z tekstem "i co się pani tak drze" to ja do niej, że mnie boli a nie łaskocze. Później znowu coś mi dowaliła, że się drę to jej powiedziałam, coś w stylu żeby zmieniła oddział i żeby na geriatrię poszła jak tu jej coś nie pasuje....
 
Powiedzcie mi jak to jest z tymi szkołami rodzenia, ,,prywatnymi,, położnymi - warto? jeśli tak, to kiedy szukać?
Moja koleżanka rodziła z taką prywatna położna i jest bardzo zadowolona. Mówi że bez niej by nie urodzila[emoji6] wiadomo że możesz mieć szczęście i trafić na super położna która będzie miała akurat dyżur ale ja wolę nie ryzykować, zwłaszcza przy pierwszym porodzie więc wykupie sobie

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I tak nie bedzie jej przy porodzie bo polozna odbiera porod a lekarz na koniec przychodzi:)
No chyba ze bedzie miala dyzur bo tak to nie ;)
A nawet jak bedzie to moze np robic cc:)
Takze ze trafisz na nia to ciezko i zależy ile ma dyżurów w tyg
niby tak, ale słyszałaś pewnie o sprawie Bonka? jego żona prowadziła prywatnie ciąże u lekarza który rozstał się z naszą porodówką w nieciekawych stosunkach i mimo jego zaleceń odmówili jej cc. niby od wtedy bardzo się pilnują ale lepiej dmuchać na zimne
 
Hej dziewczyny ile od wieczora napisaliście, szok...
Witam wszystkie nowe bb mamusie:)

Co do Wit d u 2 Latków to ja podaję i cebion multi i probiotyk, ale teraz już nie codziennie a jak nam się przypomni...

Ja biorę kwas foliowy ciągle a suplement diety w poprzedniej ciąży gin mi zalecił później dopiero...
Pamiętam że zalecił falvit mama, najczęściej to zalecają zn jest chyba jednym z tanszych.
A ja brałam Ladee Vit, bo miał dużo kwasów DHA.

Ja też jeszcze przed 1sza wizytą jestem, wybieram się w czwartek, to mój 6tc.
Byłam u gin tydzień przed terminem@, z powodu zalenia pęcherza, ale wiadomo wtedy było za wcześnie żeby coś zobaczyć..

Spać mi się chce, może namówię młodą na drzemkę, choć ona już teraz rzadko w dzień śpi...

Miłego dziewczyny.


Napisane na Tiger w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry