reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
W pierwszej ciąży miałam mierzone ciśnienie a co do ważenia to gdybym sama nie stanęła na wagę z pewnością by nie zaproponował. On bardzo dokładnie skupia się na badaniu USG.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój gin znowu mocno pilnuje żeby nadmiernie nie tyc w ciazy:) wazy i pilnuje żeby tym w normie:) mi to w sumie na rękę bo jak bym nie miała bata to mogłoby być zle:) ciśnienie też mierzy:)
 
W pierwszej ciąży miałam mierzone ciśnienie a co do ważenia to gdybym sama nie stanęła na wagę z pewnością by nie zaproponował. On bardzo dokładnie skupia się na badaniu USG.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w pierwszej ciąży przed każdym wejściem do gabinetu miałam mierzone ciśnienie przez położną. Później lekarz w kartę ciąży wpisywal. Teraz na wizycie nie miałam mierzonego bo dopiero mi kartę zakładał. A co do wagi to tylko pytał i wpisywal. Raz mnie tylko zwarzyl jak zapomniałam przed wizytą
 
Mój gin znowu mocno pilnuje żeby nadmiernie nie tyc w ciazy:) wazy i pilnuje żeby tym w normie:) mi to w sumie na rękę bo jak bym nie miała bata to mogłoby być zle:) ciśnienie też mierzy:)
W pierwszej ciąży przytylam 30kg. Mój gin jak przekroczylam +20kg to pytał co i jak jem . I myślał chyba że go robię w **** bo naprawdę nie objadałam się. Nawet mąż się dziwił że taki toczący się słonik ze mnie jak mało jem.
Dobrze że Twój do tego wagę przywiązuje, każdy powinien moim zdaniem.
 
Ja w pierwszej ciąży przed każdym wejściem do gabinetu miałam mierzone ciśnienie przez położną. Później lekarz w kartę ciąży wpisywal. Teraz na wizycie nie miałam mierzonego bo dopiero mi kartę zakładał. A co do wagi to tylko pytał i wpisywal. Raz mnie tylko zwarzyl jak zapomniałam przed wizytą
Ja mam mierzone i cisnienie i jestem wazona;) moj tez wagi pilnuje. W pierwszej ciąży powiedzial: wciągaj więcej cukrów, chipsów coli to predzej sie zesr.... jak urodzisz:D moja odp. To na pewno, to bedzie zesr...wysilkowe:D
 
reklama
W pierwszej ciąży przytylam 30kg. Mój gin jak przekroczylam +20kg to pytał co i jak jem . I myślał chyba że go robię w **** bo naprawdę nie objadałam się. Nawet mąż się dziwił że taki toczący się słonik ze mnie jak mało jem.
Dobrze że Twój do tego wagę przywiązuje, każdy powinien moim zdaniem.
Ja w pierwszej przytyłam 4kilogramy. Wszyscy byli zdziwieni.Teraz to czuję że będę gruba , bo brzuch mam już duży.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry