reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Skąd wy tyle tych leków witamin macie. Mój lekarz chyba jest jakiś inny , bo jak na razie tylko kwas foliowy.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z witamin też tylko kres foliowy, do tego euthyrox i duphaston ale to już nie witaminy. I póki mi w badaniach nie wyjdą niedobory to na razie witamin ciążowych nie kupuje
I taki apel do wszystkich które idą na pierwsze badania lab. A gin. Nie zlecił badania tsh (jest wskazane ale nie obowiązkowe) zróbcie je sobie... Ja nie miałam a po poronieniu się okazało że 4,9 i to prawdopodobna przyczyna straty. Bardzo zalowalam że nie zrobiłam tego sama.
potwierdzam. U mnie było to samo. Nigdy wcześniej nie miałam złych wyników tarczycy a po poronieniu miałam 4,1 i prawdopodobnie to też była przyczyna poronienia. A badanie nawet po poronieniu zrobiłam z własnej inicjatywy bo nie jest obowiązkowe zlecanie badań po pierwszym poronieniu.
 
reklama
I to do doktorka do ktorego juz 10 lat chodze. Pomogl mi zajsc w 1, przeszedl przez stracona 2 i teraz prowadzi 3 od poczatku

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny chodzicie prywatnie czy na NFZ?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Alicja wczoraj pisalysmy chodz tam gdzie chodzisz do tego lekarza co Ci pisalam albo do tej co bylas bedziesz mega zadowolona:)
Naprawdę warto ja nie żałuję ani grosza:)
Ps wole jak facet jest ginekologiem sa lepszymi niz kobiety i baby takie wredne i niedelikatne moze nie kazda ale:p
 
Ja ma nfz nigdy
Chodzilam prywatnie do kliniki placilam ale takiej opieki jak tam nigdy nie mialam niedosc ze odwalona sprzęt mega to jeszcze mialam cudownego lekarza no masakra chyba najlepszy we Wrocławiu do konca zycia bede go chwalić
I młody
A jak poszlam na nfz to kolejka po same wyjście sciany obdrapane sprzęt ze dziecka widac nie było
Kolezanka chodzila to sie przeniosła prywatnie bo kazde wazniejsze badanie odsylali prywatnie
Wiadomo prywatnie tez moze sie trafic dziad ale trafilam jak nie wiem co i babeczki mi mowily ze moj lekarz byl taki sam jak pracował na nfz jak prywatnie:)
Wiadomo niektóre placówki na nfz tez maja dobry sprzęt itp ale nie nfz nie dla mnie :)
Do kogo chodzisz?
 
ja chodzę prywatnie do lekarki, która pracuje w szpitalu, w którym będę rodzić. nie do końca wiem czemu to istotne ale jak rozmawiałam z osobami, które były w ciąży to tak robiły
 
Naprawdę warto ja nie żałuję ani grosza:)
Ps wole jak facet jest ginekologiem sa lepszymi niz kobiety bo baby takie wredne i niedelikatne moze nie kazda ale:p
Ja chodzę prywatnie, do Pani Doktor i jest mega spokojna, delikatna, ale dla równowagi empatyczna i konkretna ;) poleciłabym ją każdemu.
 
reklama
ja chodzę prywatnie do lekarki, która pracuje w szpitalu, w którym będę rodzić. nie do końca wiem czemu to istotne ale jak rozmawiałam z osobami, które były w ciąży to tak robiły
I tak nie bedzie jej przy porodzie bo polozna odbiera porod a lekarz na koniec przychodzi:)
No chyba ze bedzie miala dyzur bo tak to nie ;)
A nawet jak bedzie to moze np robic cc:)
Takze ze trafisz na nia to ciezko i zależy ile ma dyżurów w tyg
 
Do góry