reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Matko..porody...aż mi się włos na głowie jeży :( boje się go bardzo...
a ja t\nie uważam, jak pisałyście wcześniej, że jedyny minus ciaży to dodatkowe kilogramy. Uważam, że ciąża jest mega trudna i dla tego nazywa się tak a nie inaczej. Widzę więcej minusów niż plusów ciąży. Plusem oczywiście jest ukochane Maleństwo. Czucie ruchów itd. Ale sama ciąża dla mnie jest katorgą. Mdłości, wymioty, nieprzespane noce z powodu zgagi albo ucisku. Problemy z zyłami i ból nóg przez to. Potem ciężki poród i połóg. Nie sądzę, że ciaża to wspaniały stan. Owszem cudowny, bo dziecko zawsze jest cudem. Ciąża to nie choroba, ale nie mozna jej porównywać do normalnego stanu.
Amen :p
 
a jak przebiegała ciąża? Wszystko było ok? Często miałas wizyty?

Normalnie raz w miesiącu, raz w miesiącu badania ;-) ;) Ja jestem młoda więc szybko się regeneruję. Blizna mnie w ogóle nie bolała, nigdy nie miałam jakiś komplikacji z tym związanych :blink: Oby teraz za trzecim razem było w porządku...
 
Matko..porody...aż mi się włos na głowie jeży :( boje się go bardzo...
a ja t\nie uważam, jak pisałyście wcześniej, że jedyny minus ciaży to dodatkowe kilogramy. Uważam, że ciąża jest mega trudna i dla tego nazywa się tak a nie inaczej. Widzę więcej minusów niż plusów ciąży. Plusem oczywiście jest ukochane Maleństwo. Czucie ruchów itd. Ale sama ciąża dla mnie jest katorgą. Mdłości, wymioty, nieprzespane noce z powodu zgagi albo ucisku. Problemy z zyłami i ból nóg przez to. Potem ciężki poród i połóg. Nie sądzę, że ciaża to wspaniały stan. Owszem cudowny, bo dziecko zawsze jest cudem. Ciąża to nie choroba, ale nie mozna jej porównywać do normalnego stanu.
Amen :p

Albo jak ktoś mówi że ciąża to nie choroba :wściekła/y: Moim zdaniem jest to trochę choroba nie oszukujmy się. Czasem stosik leków codziennie ( ja już na tarczyce muszę, żelazo i kwas foliowy ), objawy itp.
 
reklama
Do góry