reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Tak was czytam. Oczekuje pierwszego dziecka (jestem po jednej stracie niestety). I jak czytam opowieści o porodach tutaj to jestem przez to tylko tym bardziej przerażona, a to dopiero początek ciąży o którą i tak się boję każdego dnia.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum B
Skqsowalam
 
reklama
Ogolnie mialas wsparcie czy bylas z tym sama?
Z dzieckiem miałam wsparcie, co prawda mąż dużo pracuje i wraca ok 18 30, ale miała wsparcie mamy i teściowej, niestety nie zawsze. A czy byłam sama z tym baby bluesem, to tak, bo ja nic nie pokazywałam na zewnątrz. Tak się zamaskowalam, że dopiero po 2,5 roku doszło do mnie, że ten spadek nastroju to mogło być coś więcej. Teraz byłam u psychologa, ale nie wiem, czy on mi może pomóc.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z dzieckiem miałam wsparcie, co prawda mąż dużo pracuje i wraca ok 18 30, ale miała wsparcie mamy i teściowej, niestety nie zawsze. A czy byłam sama z tym baby bluesem, to tak, bo ja nic nie pokazywałam na zewnątrz. Tak się zamaskowalam, że dopiero po 2,5 roku doszło do mnie, że ten spadek nastroju to mogło być coś więcej. Teraz byłam u psychologa, ale nie wiem, czy on mi może pomóc.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
Mialam podobnie. Z tym ze wsparcie mialam tylko w mamie, no i mąż tam tez pomógł jak mógł. Sama myślałam nad terapią u psychologa:)
 
Tak was czytam. Oczekuje pierwszego dziecka (jestem po jednej stracie niestety). I jak czytam opowieści o porodach tutaj to jestem przez to tylko tym bardziej przerażona, a to dopiero początek ciąży o którą i tak się boję każdego dnia.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak was czytam. Oczekuje pierwszego dziecka (jestem po jednej stracie niestety). I jak czytam opowieści o porodach tutaj to jestem przez to tylko tym bardziej przerażona, a to dopiero początek ciąży o którą i tak się boję każdego dnia.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To juz nie bedziemy pisac, zeby jeszcze bardziej cie nie stresowac. Za twoją kruszynke trzymam mocno kciuki, wierze ze Bedzie wszystko w porządku
 
reklama
W poprzedniej ciąży miałam depresję poporodową (tak mi się wydaje, nie byłam się nigdzie diagnozować), pojawiały się myśli samobójcze nawet i zastanawiam się, jak w tej ciąży tego uniknąć.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
Najlepszy w takiej sytuacji jest psycholog, kobieta z mojej rodziny miała ten sam problem, na początku nikt nawet nie zauważył, po czasie sama sie przyznała bo bała się ze to jej zniszczy okres macierzyństwa bo zamiast się cieszyć była przybita, teraz chodzi na terapię i jest o wiele lepiej.
 
Do góry