reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ja w pierwszej ciąży startowałam z wagą 47 kg przy 170 cm wzrostu. W ciąży przytyłam ok 12 kg, a potem musiałam brać hormony po których mi się przytyło i ważę teraz prawie 10 kg wiecej. BMI w normie (wtedy miałam niedowagę) ale i tak nie czuję się z tym najlepiej.


Matko, tylko 3 kg?? Jak Ty to zrobiłaś?? I potem takie schudniecie...NIeźle..
Moja kolezanka jak braneta tylko przytyla 2 kg w ciazy.
 
reklama
Ja narazie nie myślę tak daleko. Typu jaki poród jakieś znieczulenia co wolno. Bo i tak nie wiem jak to będzie, ale też nakręcac się nie chce. Wiem tylko który szpital hehe a kto odbierze poród czy akurat mój ginekolog -okaże się. Każda przeżyła to i ja przeżyje. Nie ja pierwsza i ostatnia. Staram myśleć etapami, czy np na następnej wizycie będzie serducho i oby zdrowe było. To moja pierwsza ciąża wiec pewnie wiele rzeczy nie wiem i mnie jeszcze zaskoczy. Wy już macie dzieci i dlatego tak dalekie plany wiecie co i jak :)
 
Ja narazie nie myślę tak daleko. Typu jaki poród jakieś znieczulenia co wolno. Bo i tak nie wiem jak to będzie, ale też nakręcac się nie chce. Wiem tylko który szpital hehe a kto odbierze poród czy akurat mój ginekolog -okaże się. Każda przeżyła to i ja przeżyje. Nie ja pierwsza i ostatnia. Staram myśleć etapami, czy np na następnej wizycie będzie serducho i oby zdrowe było. To moja pierwsza ciąża wiec pewnie wiele rzeczy nie wiem i mnie jeszcze zaskoczy. Wy już macie dzieci i dlatego tak dalekie plany wiecie co i jak :)
Oj ja jak bylam z synem w ciazy, to jakodczulam jego pierwszy ruch az sie wystraszylam:)
Wiec wszystko cie zaskoczy:)
 
Ja tą ciążą to mimo że druga to cieszę się jak w pierwszej [emoji173]️ cały czas śledzę rozwój i bardzo pozytywnie się nakręcam nowym życiem w środku [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
1499929236-aaaaaa.jpeg



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wszystkie myślę boimy się tak samo tylko, że ten strach raczej nie minie dopóki nie będziemy trzymały w ramionach naszych maluszków a żyć jakoś trzeba i z tym strachem:) trzeba wierzyć, że będzie dobrze i najbardziej jak to możliwe unikać stresu:)
Dobrze napisane :) Ja umieram ze strachu
 
Witam sie z wami dziewczyny. U mnie też zimno, pada i wieje :(
Córcia jeszcze śpi, ale to śpioch i wstaje o 10 :) gdybym ja wyslala do żłobka to musiałabym ja zawozic tam po śpiącku :D
Ja narazie o porodzie tez nie mysle, chociaz pierwszy wspominam pozytywnie. Córkę dosłownie "wyplulam", nawet nie zdążyli mnie dowieźć na porodowke :) kiedys wam opowiem moja historie porodowa :D ale to blizej naszych rozwiązań :)
 
W poprzedniej ciąży miałam depresję poporodową (tak mi się wydaje, nie byłam się nigdzie diagnozować), pojawiały się myśli samobójcze nawet i zastanawiam się, jak w tej ciąży tego uniknąć.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak was czytam. Oczekuje pierwszego dziecka (jestem po jednej stracie niestety). I jak czytam opowieści o porodach tutaj to jestem przez to tylko tym bardziej przerażona, a to dopiero początek ciąży o którą i tak się boję każdego dnia.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W poprzedniej ciąży miałam depresję poporodową (tak mi się wydaje, nie byłam się nigdzie diagnozować), pojawiały się myśli samobójcze nawet i zastanawiam się, jak w tej ciąży tego uniknąć.

Napisane na XT1562 w aplikacji Forum BabyBoom
Ogolnie mialas wsparcie czy bylas z tym sama?
 
Do góry