reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja na nogach nie maluje paznokci a na rękach tak jak coś to w aucie będę na szybko zmazywac :) to trwa z 1-2 minuty
Do golenia jutro się zabieram i potem co drugi dzień ewentualnie żeby być gotowa :)
Słuchajcie a ja tak wpierdzielam na okrągło i bardzo dużo że jak przyjdzie czas to będzie niezła lewatywa :)
Młoda ty weź temu swojemu powiedz żeby nie przesadzal a jak byś sobie i dziecku krzywdę zrobiła to co?
Powinien to obniżyć o czym on myślał jak to wieszal
 
reklama
W moim szpitalu wszystkie paznokcie trzeba mieć zmyte.

Volka co do golenia to ja dziś nakladam krem i mam nadzieję, że raz na tydzień starczy.

A miałam się pytać Was o matę edukacyjną, jaką polecacie??? Przy Hani miałam Fischer Price z pianinkiem i okazała się lipna więc ja sprzedalismy.
 
Kurde, ja już chyba tydzień się nie goliłam... Z tym brzuchem, to jak joga dla zaawansowanych i zawsze zasapana jestem ;)

Ja paznokci już od jakiegoś czasu nie maluję - tak na wszelki wypadek.

Ja właśnie kończę kolację, będzie po indyjsku - butter chicken :)
Na wieczór zostało mi jeszcze trochę prasowania, bo przybyło ubranek dla maleństwa i udało mi się jeszcze ręcznik zakupić dla berbecia. :)
Ile kompletów ubranek pakujecie do szpitala? Ja zapakowałam 2 body z dlugim, 2 z krótkim, 4 czapeczki, 3 pajace, 1 rampersy, 4 pary skarpeteczek i niedrapki. Zastanawiam się czy aby nie za mało...
 
Kate suuuper! Gratulacje i zdrówka dla maleństwa :)

Kurczę, ja jeszcze przynajmniej 3 tygodnie mam do końca a przez to Wasze rozpakowywanie wszystko staje się coraz bardziej realne... ;)
 
Kate gratulacje!! Zdrowka dla Was :)

Aliaolio ja biore 3 pajace, 3 bodziaki, jedna czapeczke i jedne skarpetki. Reszte będzie Mąż dowozil w miare potrzeby:)

Ja sie gole ze dwa razy w tygodniu. Profilaktycznie. Zeby zawsze byl tam "porzadek" ;D i sama ze soba lepiej sie czuje jak jestem wszedzie ogarnieta:)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Izik udana jestes :) gratulacje! Poród z zaskoczenia :) zazdroszczę! Rachu ciachu i po krzyku :)

Kate gratulacje! Krzycz niech coś przeciwbolowego ci dadzą, toż środki przeciwbólowe po cc to żadna zachcianka tylko pozycja obowiązkowa!

Młoda uważaj z ta mikrofalówka! Teraz zamów u swego jakiś specjalny taborecik...

Gołąbki mi nawet wyszły, trochę się rozgotowaly ale w smaku ok :) ale to był głupi pomysł żeby tyle czasu stać w.kuchni, bo teraz plecy napierniczaja :(
 
Do góry