reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Melduje się z porodówki :) moja kruszynka już ze mną 2820 g i 53cm :D
Super wieści :) a porod naprawde marzenie :-) :-)
Mysle ze kate sie jutro odezwie... Niech odpoczywa teraz...

U mnie młodszy śpi, stres go zjada przed jutrzejsza operacja ... Starszy dorwal laptopa i gra. A mąż pojechał po resztę wyników Kubusia i wydać masę kasy w aptece. Miałam leki zamówione dla Kuby bo sie kończą. . . I tym sposobem 19 op leków niedługo mi przyjedzie. Za to z portfela ubedzie... A jeszcze z początkiem marca dodatkowe 3 opakowania dojda. Musze miejsce na to zrobić....
 
Mój M od rana ciężko pracował, potem był po Zuzke i na zakupach a teraz zaczął sam kłaść tapety... powiem Wam, że trochę boję się tego efektu bo on to robi chyba drugi raz w życiu.... a ja niecierpie jak coś jest do d... zrobione :/ i później mega mnie to irytuje... tym bardziej, że to jest na lata...
 
Izik to się nazywa szybki porod☺gratulacja☺

Marcowa to chyba rzeczywiście mogą być saczace wody,dobrze że jutro masz wizytę to wszystko się wyjaśni,chociaż jak ja bym miała podejrzenia ze coś mi się sączy to już pewnie jechalabym do szpitala.

Isia ja niestety nie pomogę, ale obili mi się gdzieś o uszy ze przy cc nie dają antybiotyku na gbs bo nie ma zagrożenia

Uff a ja się nameczylam przy tym wózku ze szok, tyle tych różnych napek i przylepcow,ciekawe czy będę potem wiedziała jak to wszystko zlozycubmnie na obiadek zurek z wczoraj i pulpety w sosie koperkowym ale nie chce mi się robić drugiego...

Maya, Nailie - gdyby było tego dużo i często to poleciałabym do szpitala, a że były tylko 2 takie epizody i niewiele tej wody, więc wstrzymałam się do wizyty jutrzejszej. Ogólnie skurczy ani żadnych innych objawów nie mam. Miałam jedno twardnienie brzucha jakieś może 3 tyg temu ? i od tamtej pory spokój.
 
Isia- nie obawiaj sie, ze mezowi cos nie pojdzie. Tapety latwiej sie kladzie jak maluje :) wiem z doswiadczenia:))) z pewnoscia bedzie bajecznie :)
 
A teraz najlepsze. Powiedzialam mojemu że Izik tak szybko urodzilam a on się zestresowal i mówi: to choć linijką zmierzymy ile masz ewentualnego rozwarcia. Ja się dziwie i pytam jak on chce to zrobić? A on ze normalnie-linijką :) faceci
 
reklama
Do góry