reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Izik gratulacje, oby nam wszystkim tak sprawnie poszło:-D
A mi się tak nic nie chce, zrobiłam schabowe, nastawiłam ziemniaki i czekam na męża. Jeszcze wypadałoby zrobić pranie, ale to już za dużo jak na dzisiejszy dzień:rolleyes2:
A od 2 dni strasznie mi puchną nogi, wieczorami to mam jak kłody, a tu jeszcze 6 tygodni....
 
Kurcze a mnie do porodu został niecały tydzień a jakoś zlewam wszystko... trochę mnie to przeraża :/ idę sobie zrobić mleko z płatkami...
 
Isia dla mnie profilaktycznie to przed,zapobiegawczo. Maya moj lekarz powiedzial,ze daja wlasnie zapobiegawczo do kazdego porodu,do cc tez. Ciekawe jak Kate...
 
Marcowa no wlasnie tez mam wrazenie ze to jakby woda. Ale jak szyjka zamknięta to chyba nie powinny byc wody, sama nie wiem...

Edit nie nie nie, ja do 6 mam w planach zaciskac nogi :rofl2:

Izik ja tez zazdroszcze tak szybkiego porodu ;) a jeszcze wczoraj pisalas ze czop ci zaczal odchodzic i nie masz apetytu. Mialas jeszcze jakies symptomy przed porodem czy od razu skurcze?
 
reklama
Do góry