reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

He he no wlasnie ja tez .Choc teraz ostroznie ale jak dorwie mojego mezusia po pologu ohhh to sie bedzie dzialo hi hi
 
reklama
hmmm jestesmy po wizycie ... jestem w 35tc a młody ma już 3kg :szok: ja chyba powinnam się na marchewke przerzucić ... w sumie o nic nie zapytałam w takim szoku byłam ... tyle tylko ze pobrali mi wymaz na gbs ... ale nikt niczego nie wyjsniał wiec gdybym sie nie dowiedziała sama to bym g**** wiedziała. U mnie 12kg na plusie wiec nie mało ale gin tym razem nie krzyczał, miał lepszy humor bo jakis gosciu z handlu obwoźnego u niego był i zostawił mu gratisy wiec sie chłopak cieszył a to ze ciezarne czekały dłużej to kogo to obchodzi ...
 
Bar bra to Ty chudzinka, a mnie sie mama czepia cale życie że nic nie jem. A moj mąż mowi ze jem tyle co on hehe. Ja mam 163/ 51 przed ciążą. Teraz około +10 kg ale wszystko w brzuchu, cycki mi zmalały nawet :-( raz dwa nie będzie śladu ze w ciąży bylam.
Ma tak któraś że piersi narazie milczą? U mnie żadnego nabrzmienia, ani siary - cisza.
 
Moje sie troszke powiekszyly, na wiekszej mam kilka rozstepow juz no ale trudno, najwyzej nie bede chodzic w duzych dekoltach :p no i siary nie mam tez :)
 
3 kg juz to bedzie bandyta :D Ale jest nadzieja, ze przed terminem urodzisz ;)
Moj w 32 tc mial prawie 2kg i zastanawiam sie ile moze wazyc teraz w 35 :) Ale to juz pozostanie niespodzianka az do porodu :p
 
Oj mój m też biedny, już 2,miechy bez. Jakoś w ogóle ochoty nie mam. Wole się przytulić.
Ja miałam siarę, ale ostatnio zanikła pewno po porodzie się pokaże.
O i apetyt mi wrócił, zjadłam pół miski sałatki owocowej. I czaje się już na te ciasto :)
 
Dzięki laski :D następnym razem będę pisać dolegliwości na forum bo tutaj więcej wiadomo niż u lekarza[emoji14]
Zapomniałam dodać ze szyjka już jest slabiutka mięciutka i rozwarcie na opuszek palca :)

Ja ciaze zaczynałam z wagą 40kg.
Aktualnie mam 52kg. Brzuch 96cm w obw. :D

Dzisiaj jest mi tak niedobrze...muszę się przespać trochę :)

Kciuki za wasze wizyty jeszcze dzisiaj :)

Volka właśnie się zastanawiam czy będę tam rodzić czy gdzieś indziej pojadę bo trochę mnie ta niekompetencja zabiła wczoraj :(

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
manka to też ładnie bo moj "okruszek" w 30tc chyba mial 1,5 ale tak jak mówicie może mieć długie giry :D musze sie pocieszac bo przy 4,5 juz bede miała cc :( a jak zapytałam lekarza to powiedział "prosze sie nie martwic" no i tyle w temacie a no i o szyjce nic nie wiem bo po co cieżarnej takie informacje ... lepiej żyć w niewiedzy, nastepna wizyta za 2tyg

u nas na obiadek dzis łosoś ryż i kapucha kiszona :D

a z siara nie mam problemu - tzn mam bo jest :p wszystko zawsze upierdzielone po nocy, i pierwszą oznaką ciąży u mnie były jeszcze wieksze cycki niz zwykle i ogromny ich ból
 
Do góry