reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Hej.
Alioalio.dobrze ze wszystko ok:)

Ja tez nie mam zmian w piersiach,staniki te same nosze co przed ciaza,tylko w obwodzie sie.m zmienilo i przedluzke ta kupilam.

Dzis bylam u poloznej miejscowej,badalam ten.cukier co kiedys Wam wspominalam no i jak mowilam dzisiaj juz ok:) nic.dziwnego.ze wtedy po jedzeniu mi skoczyl,tak mi wydotykala sutki zeby sprawdzic czy cos.sie.pojawia ze do tej.pory mnie.bola,juz.wiecej.sie nie dam.dotknac.bez przesady!
Tetno malej oki,156bylo ale w brzuszku byla bardzo spokojna od rana:) na te moje swedzace krostki kazala kupic.masc.hydrokortyzonowa a pani w aptece powiedziala ze w ciazy lepiej nie bo przenika do dziecka,wytrzymam chociaz piecze:\
 
reklama
Z ta siara to ze teraz nie ma to nic nie znaczy .Ja przy corciach tez nie mialam a pokarmu tyle ze masakra a kolezanka przed porodem koszulki mokre a potem dwa miesiace karmienia i koniec .Nie ma reguły
 
Balladyna ja nawet nie musialam stanikow zmieniac bo.piersi nawet o rozmiar nie urosly. Ba! Nawet nie sa pelne:/ ale siara jest:)

Ja znam wage malucha tylko z poczatku grudnia. Nawet nie wiem ktory to tydzien byl, ale synus wazyl wtedy 1055g. Wiecej usg nie mialam;)

Ona1227 ja urodzilam w 37+6 dni i mam wpisane, ze ciaza donoszona. A moj lekarz twierdzi, ze donoszona jest dopiero w 38tyg+1 dzien. Wiec nie wiem jak to jest;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Temat sexu to chyba pod koniec ciąży makabra. Jakoś do 30 tygodnia było tak jak przed ciąża co drugi dzień. A teraz tak dwa razy w tygodniu. Zaczyna mi coraz bardziej przeszkadzać brzuch gdy jestem na górze, a na boku jakoś mój nie lubi.
Ale jeszcze trochę i wszystko wróci do normy, chociaż mam obawę jak wytrzymam przez okres połogu.

Co do wagi umnie na wizycie w piatek 34 tydzien Zuzia miała między 2700 a 2900
 
No właśnie w ciąży ten seks to taki delikatny bo strach za mocno, a takiego to ja nie lubię, poza tym można tylko na boku albo na gorze no i w środku jakaś taka opuchnięta cała sie czuje
ale juz powiedziałam mężowi, ze po połogu będzie musiał sie mną tak porządnie zając :biggrin2:

Chociaż tydzień temu jak go dotrwałam to chłopak w ciężkim szoku był, miałam potem obawy czy nie będę mieć jakiś plamien albo skurczy po tej akcji, ale nic sie nie działo

U mnie piersi prawie dwa numery większe, mam balony, ze szok a przed ciąża to takie małe b było. Martwi mnie tylko, ze po pierwszej ciąży, tzn po karmieniu mocno mi zmalały i boje sie ze teraz zupełnie mi zanikną:unsure:
 
reklama
Ja już po wizycie. Wszystko ok mały waży 2900 więc typowy średniak ani duży ani mały. Oczywiście wszystko szczelnie pozamykane więc toczymy się dalej. Ale ale mam przepis na wywołanie porodu. Skorzystam ale dopiero w marcu. Gbs pobrany, mam liczyć ruchy, od następnego tygodnia 2 razy w tygodniu ktg i następna wizyta 09 marca.
 
Do góry