reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

Witam dziewczyny :)
U nas tez leniwie,moj spal po nocce wiec pokoj z komputrem zajety.Drugi siostrzeniec odwieziony do Domu Dziecka wiec znowu luz w domu..Tylko jutro ostro sie za sprzatanie musze wziasc bo normalnie podlogi az sie kleja,wszedzie kurz :wściekła/y: I na badania z krwi musze isc jutro rano.Toksoplazmoza i jakies drugie takie na jakies przeciwciala.

Mysmy zjedli kotleciki od mamy,salatke i ziemniaki :) I Lilka pomidorowa dojadala a my bogracz :) Ostry jak diabli ale pyszny :) A za dwa tygodnie do siostry na urodziny znowu,potem Dzien Babci i Dziadka i urodziny mojej babci... :)
 
reklama
volka dobrze ze pojechalas ale wazne ze dali leki i jest ok,oby tak dalej.
serduszko jak dalej sie bedziesz zle czuc to tez jedz,nie ma co ryzykowac...

Ja odkad helat magnezu biore mam rzadko skurcze,do 5 moze na dobe.Mala kopie,tylko wczoraj wydawalo mi sie ze jakos bardzo nisko kopie.

Dziewczyny aktywne seksulnie w ciazy ,mam pytanie.Czy po srosunku macie tak ze "leci" z Was duzo sluzu ? Wczoraj to normalnie stalam i za chwile tylko czulam jak pizama mi moknie od sluzu.
 
Serduszko nie strasz nas! W razie czego nie ryzykuj tylko jedz na IP...
Cień to Ty kochana ciągle imprexujesz ;) Fajnie tak... U nas niestety pod tym względem bardzo drętwo:/
Volka a ile razy mówiłam, że trzeba uważać na kaszel??? Albo raczej pisałam... ja przez kaszel dwa razy poronilam a Ty mnie kochana chyba niezbyt dokładnie sluchalas ;) tfu czytałaś
I dobrze, że masz z kim zostawić chłopaków :)
MlodaMama ja dzisiaj cały dzień w getrach chodzę :) a widziałaś jak wyglądają grube baby w getrach... a przebierać mi się nie chce.... więc dzisiaj nie przyjadę hihi
 
Volka wspolczuje sensacji.

Ja ostatnio mam więcej sil, oby tak dalej. Mam USG 13 stycznia, chyba jako jedna z niewielu nie znam jeszcze plci na pewno ;p.
 
Pempuszek nie przejmuj się - na pewno to nikt z nas nie zna płci :)
Ja mam dalej obawy, że może jednak będzie chłopak a ja tak tak już marzę o córeczce i wszystko mam pod córeczkę.
 
Isia ja paraduje w szlafroku i pizamce :D nawet włosów dzisiaj mo uczesalam haha tylko T gada ,ubierz się bo Cię widzą przez okno'a ja jestem u siebie i nie mam zamiaru się ubierać :D



Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
serduszko nie strasz.ale skurczy nie masz? Isia nic takiego wlasnie nie robilam. Wczoraj w ikei bylismy,ale nie przemeczylam sie ani nic. Polozna jedynie zasugerowala,ze od kaszlu moglo tak isc,bo bylam 2 tyg.ostatnio przeziebiona.

Skurcze byly dwa ale odlegle i slabe...
Ja mam z moja lekarka staly kontakt telefoniczny... Wzięłam magnez nospe i polozylam się... Brzuch i plecy odpuściły tylko pachwiny troszkę dokuczają. Ale nie narzekam ważne ze jest lepiej.
Ja mam ten plus ze lekarka ktoś mnie prowadzi pracuje w szpitalu w który będę rodzic wiec w razie czego zawsze tam mogę podjechać... Ale póki nie ma takiej potrzeby nie pcham sie.

U nas nie ma niedzieli bez klusek śląskich.... Dzis je przygotowywał mój mąż pod moim okiem bo nie chcial bym wstawala z lóżka :) wyszly mu :)

A co do życia sexualnego to u nas celibat... Mamy zakaz z powodu mojej szyjki. Do samego konca.
 
Do góry