reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Młoda to może Ty do ZUS zadzwoń i się dowiedz udaj głupią, że nie wiesz czy szef czy oni mają wypłacać, że może jakichś dokumentów brakuje i nie wiesz o co chodzi, ale nie masz wypłaty dalej i co masz z tym zrobić spytaj. Może oni go pogonią
 
reklama
Hej.
BARBRA trzymajcie sie cieplutko,no szkoda,że musisz zostac w szpitalu,ale tak jak dziewczyny pisza-masz całodobową opiekę i jesteś spokojniejsza.

Młodamama na pewno mała przybiera dobrze na wadze:)

Dziewczyny?też macie takie problemy z pamiecia?:)ja sie zapominam jak babcia czasami:)
 
Mloda mama ja w poprzedniej ciąży tez miałam termin na miesiąc wcześniej z miesiączki. Ale nie daj sobie tego wmówić bo potem taki lekarz gotowy Ci ciecie zrobić i urodzisz wczesniaka bo on ma w dupie to co mówisz :/.

Isia dzieki staram się. A ja tez w pierwszej ciąży studiowalam ;)

Bar kciuki dla sąsiadki. Strasznie wcześnie ja wyciągnęli wiec oby wszystko bylo ok!

Ona ja mam problemy na zakupach z pamięcią ;)
 
Witajcie:)
Młoda - nie oszczędzają Ci stresu ci lekarze, jak widać jeden mądrzejszy od drugiego i każdy święcie przekonany, że ma rację, jakby każda kobieta miała regularne miesiączki, owulację zawsze w tym samym terminie. Przecież na wcześniejszych usg wszystko się zgadzało co do wieku i wielkości dziecka, chyba nie jest im tak trudno sprawdzić, porównać i wyliczyć, ile urosło przez ten czas.
Ten twój pracodawca to niezły cham, nikt mu się nie przeciwstawia, to się rozbestwił i robi co chce. Jak można kobiecie w ciąży nie wypłacać pensji i nic sobie z tego nie robić.
BraBar - dużo zdrówka, trzymam kciuki za maluszka sąsiadki.
Bursztynek - piękne robisz te ozdoby, masz talent!
Cocosh - podziwiam kuchnię, jest taka elegancka, stonowana, bardzo gustowna, lubię taki styl:)

nie odzywałam się przez parę dni, nie miałam weny, w sobotę miałam urodziny, ostatnie z 3 z przodu, rany, starość nie radość. Do tego pokłóciłam się z moją mamą, im jestem starsza, tym trudniej mi się z nią dogadać, a powinno być na odwrót. W dodatku wieczorem dowiedziałam się, że znajoma, która też miała termin na początek marca, w ciąży bliźniaczej, urodziła. Maleństwa mają 1210 i 1290 gr. Chłopczyk jest większy i oddycha samodzielnie, mała jest intubowana. Nie wiem, co się stało, że już urodziła, strasznie mi jej szkoda, bo to musi być straszne dla matki nie móc mieć dziecka przy sobie po urodzeniu i nie wiedzieć, co je czeka, czy przeżyje, czy będzie zdrowe:(
 
Dziewczyny w zusie mi babka powiedziała tak ze pracodawca oblicza sobie sam wypłatę dla mnie w sensie on MNIEJ PŁACI SKŁADEK do nich z czego to później to wyrównanie idzie dla mnie...a tam jest wiecej niz 50 pracownikow bo to sa 3 restautacje hotel piekarnia cukiernia itp. a ja Na l4 jestem od połowy września już i zwolnienia donoszone co 3 tyg.
 
Ona ma idealne wymiary jak Na marzec i ja idę rodzic w marcu i koniec :D

Każda kobieta jest inna a ja zawsze miałam nieregu. Ale jego to nie obchodzi bo mi wpieral ze mam za małe dziecko ALE WEDŁUG NIEGO TO NIC WIELKIEGO bo sama jestem drobna więc to się wyrównuje... ehh :/
Alabama a w którym tyg. Urodziła?

Przecież jakby nie rosła to by mój lekarz chyba zauważył nie? ŻE cos jest nie tak
 
MLODA mama to nieciekawie... z tego co się orientuje on ma 30 dni na wypłatę Tobie kasy... a usg się nie stresuj, prowadzący skoro mówi ze jest wszytko dobrze to jest dobrze. A ten musi sprawdzic skoro jesteś już w szpitalu czy mała przybiera odpowiednio i Cię wypuści .... ;)
 
Lewusek- jak dobrze pamietam Ty wspominalas, ze kupilas paski lakmusowe. Gdzie je dostalas? Jak pytam w aptekach to patrza na mnie jak na debila....
Kupilam w aptece normalnie tyle ze ja w De mieszkam .Sa tez przynajmniej u mnie takie rekawiczki z paskiem na palcu typowo do sprawdzania ph pochwy .
Na allegro sa po jakies 3 zl.
 
reklama
Kurde czekamy długo już a lekarz dopiero przyszedł... I kilka osób przed nami... Świąteczne korki? :-S
Młoda to może faktycznie dobrze by było żeby prawnik do niego zadzwonił? Bursztynek proponował tak? No chyba, że tak jak Edit mówi ma 30 dni tylko od kiedy? Od złożenia zwolnienia?
 
Do góry