reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja też się witam :)

Ja wczoraj na urodzinach u teściowej byłam :-)

BarBra to samych pogodnych dni życzę, jak najmniej stresu i spełnienia marzeń :-)

Volka to teraz żurawina, żurawina i jeszcze raz żurawina i powinno być dobrze :) Mi herbata z żurawiny bardzo posmakowała :-)

Miłej niedzieli :) My z mężem wybieramy się do Ogrodów do Goczałkowic na spacerek, bo pogoda zapowiada się ładna jak na jesień :-)
 
reklama
A to profilaktycznie mozna pic albo brac zurawine ?

Ja mimo ze sie w miare wyspalam jakos wstalam z jakims dolem :-( Plakac mi sie od rana chce nie wiem czemu,czy przez szpital,ciaze i hormony czy moze skutki uboczne lekow ? :-(
 
dzastibasti dziękuję bardzo dostałam wczoraj 2 książki jedna to "dziecko od a do z"-opieka i pielęgnacja a druga "w oczekiwaniu na dziecko"-poradnik dla mam i ojców mam co czytać :-)


Cień a kiedy mają zamiar cię wypuścić coś ci na ten temat wspomnieli?
 
Cześć Dziewczyny :)
Mam ogromną prośbę, pisze pracę magisterską na temat odżywiania kobiet w ciąży. Jakbyscie były takie mile i wypełniły mi ankietę to bylabym baaardzo wdzięczna :)
Jeśli chodzi o ten 3 dniowy jadłospis to mogą być jakieś przykładowe dni i potrawy, nie musi to być idealnie co np dzisiaj zjadlyscie ;)
Podaje link to ankiety:
https://goo.gl/cjnJgg

Jeszcze raz dziękuje za wypełnienie ankiety, bardzo mi pomozecie :)
 
Na razie nic nie mowili.Pewnie beda czekac czy po zwiekszonej dawce bedzie poprawa.A ja tabl wzielam przed 8 a juz kolo 12 zaczely sie czestsze skoki.Moze nie az tak wysokie ale do 160 czasem walilo.Babcia u mnie byla i sie zdziwila ze tak mi to skacze co sek sie zmienia tetno.Teraz jakos nie rowno ida mi te "kreski" na wyswietlaczu.Nie wiem czy to dobrze....

Moze jutro bede chciec zrobic jakies echo nie wiem czy wogole mozna w ciazy miec...
 
Ja byłam na spacerku bo ładna pogoda była słonko świeciło u nas więc trzeba było skorzystać potem mała drzemka i teraz już jestem:-)ale widzę że tu cisz i spokój :-)
 
Żurawina chyba nie zaszkodzi :) Mówią np. o herbacie albo suszonej, nie o tabletkach. Ja bakterii już nie mam i dalej mam zamiar pić herbatę z żurawiny, moja lekarka nic mi nie mówiła żeby miała mi zaszkodzić, a mówiłam, że pije :)

Ja teraz padam, coś czuje, że dzisiaj szybko zasnę :) A spacer dzisiejszego dnia bardzo przyjemny :-) A na forum cisza, pewno wszytskie korzystają z pięknej pogody :)
 
Barbra wszystkiego najlepszego... :tak:
Ja też dziś świętowałam i tak sobie pomyślałam- czy nie jestem tu aby najstarsza.. :sorry: Ile macie lat dziewczyny??

Na wątku zdjęciowym padła propozycja byśmy miały wątek zdjęciowy zamknięty dostępny tylko dla marcówek. Jak na razie tylko dwie z Was się wypowiedziały. Przypomnę, że zamieszczanie zdjęć choćby dzieci może być niebezpieczne dla nas bo nigdy nie wiemy kto i do czego wykorzysta takowe zdjęcie.. a zboczeńców nie brakuje.. niestety..
Myślałam, że może wg listy marcówek byłby dostęp a osoby które nie są na niej a piszą z nami prosiłabym żeby się wypowiedziały na którymś wątku. Czekam na odzew :-p
 
reklama
Jak spokojnie dzis na tym forum :)
Wszystkiego najlepszego dziewczyny ! :)
A tam Fanti, najstarsza od razu, kobieta ma tyle lat na ile sie czuje :D ja za to chyba jestem najmlodsza :p
U mnie bardzo fajny spokojny weekend, dzis bylo ladnie slonecznie, oby wiecej takich dni. Jutro znow do pracy no ale mus to mus :D
 
Do góry