reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

to nasze przyszłe mieszkanie dogadaliśmy się ze znajomym :-)ale dostępne dopiero maj-czerwiec bo on się buduje ale na razie coś wynajmiemy mamy już coś na oku ale na razie nic więcej nie mówię bo nie chce zapeszyć:-)jutro dzwonię się dogadać to może wam coś już potwierdzę ale jest światełko w tunelu że będzie lepiej bo powiem wam że babcia w nocy nie spuszcza wody więc jak ja idę siku z zamkniętymi oczami bo jak je otworzę to już nie zasnę:-p to wchodzę do kibla i od razu mi się zwracać chce tak wali moczem a ona ma już 87 lat więc trudno jest jej to przetłumaczyć że wody w kiblu się nie oszczędza:wściekła/y: dlatego mam nadzieję że wszystko wypali z tym wynajmem i w listopadzie już będziemy u siebie :-)
a to jest to które kupujemy :-)
Mieszkanie na sprzedaż Knurów - 63 m² - 3 pokoje - 205 000 zł • otodom.pl
 
reklama
Nailie tak sobie. Ból gardła minał ale okrutnie zatkany nos, brak snu i bol glowy i oczu ze zmeczenia spowodował że przeleżałam w łóżku cały dzien. Na cale szczescie nie mam goraczki wiec moze obejdzie sie bez lekow :)
 
Trzymajcie kciuki jutro idę do lekarza do południa. Stresa mam....lekarz alergolog ostatnio mi takie leki przepisał że kobieta w aptece jak jej powiedziałam że jestem w ciąży za głowe się złapała....nie kupiłam ich. Za to dermatolog dała mi leki na bazie alkoholu....dziś się zorientowałam że przez skóre przecież to przechodzi a używam już tydzień....ciekawe co mi gin powie....
 
BarBra super mieszkanko:tak:
wszystkiego najlepszego i tym młodszym i troszkę starszym solenizantkom, czy to ma wielkie znaczenie kto ile kończy? :rofl2: ważne jest to co nas tutaj połączyło, pomimo wieku wszystkie podobne stany i nastroje przeżywamy ;-)
a i tak, jak najbardziej chciałabym, żeby był mniej oficjalny wątek, żeby nie wszyscy mieli dostęp:sorry:
chciałam dodać kiedyś zdjęcie, ale jakoś mnie to powstrzymało, że każdy może wejść i zobaczyć :zawstydzona/y: mam kompleksy :baffled:
 
Ostatnia edycja:
I znów pierwsza :)
Ok dziewczyny jeszcze dziś napiszę do administratora o zamknięcie wątku ze zdjęciami. Wszelkie nasze sprawy o których nie będziecie chciały tu pisać publicznie będzie można tam zamieszczać. A kto wie może z czasem i ten wątek zamkniemy..
 
Witam się i ja ;)
Barbra mieszkanko fajne,szybko zleci i będziecie na swoim

Agiszonek kciuki juz ściskam

Tez jestem za zamkniętym wątkiem , tu nas może wiele osób czytać ;)
 
Hej dziewczyny :-) mogę się pochwalić że 2dni temu poczułam pierwsze ruchy dzidziusia niesamowite uczucie jeszcze na zewnątrz nie czuć jak się rękę przyłoży ale w środku juz dostaje serię kopniaków :-) wczoraj jak narzeczony się przytulił i miał rękę na brzuchu to tylko czułam jak mu pod ręką kopalo a on smacznie spał a mi się śmiać chciało.
Agiszonek trzymam kciuki za wizyte
Bar Bra super mieszkanko jednak co swoje to swoje. Oby wszystko się udało ;-)
 
reklama
Witam i ja :-)

Bar Bra i Fanti wszystkiego najlepszego :-)
Bar Bra mieszkanie super szybko wam zleci do czerwca jak juz będzie maluszek :-)

W piątek byłam na wizycie ale bez usg, wszystko u mnie dobrze. Tętno maluszka w normie i wyniki badań tez dobre. Usg połówkowe mam 28 października a 30 wizytę z wynikami.
Ja tez jestem za zamkniętym forum, bo teraz jakoś boje się wstawiać zdjęcia :-)
Miłego dnia
 
Do góry