reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Mała Mi na chłopski rozum to tego ziolowego psikacza nie połyka za bardzo, wiec chyba nie powinno być problemu, ale może lepiej zapytać lekarza ;)

Manka ja też miałam ok 21 tygodnia połowkowe , teraz będzie podobnie, bo nie spodziewam się żeby mi w poniedziałek robił.

Edit przez rosnąca macice pęcherz się trochę splaszcza i stad mniej robimy, a częściej :) a boli cię?

Fanti aż wstyd mówić, ale to dziadostwo jakim sa zupki chińskie ratowaly mi tylek w 1 ciąży, tylko tego nie zwracalam :O teraz mnie od nich odrzuciło i dobrze ;) w 1 ciąży tez jadłam sernik i ogorkowa, chociaż nie lubię, teraz nie mam takich dziwnych zachcianek, ogorek kwaszonynna poczatku mi pieknie pachnial, na słodkie nie mam za bardzo ochoty, jedynie co to owoce i od jakiegoś czasu czekoladę mogę zjeść. Za to makaron mogę robić na okrągło :sorry: a teraz jak o nim napisałam to mi się zamarzyl z pomidorowym sosem, ale taki robię od wielkiego dzwonu, bo mój P jest antypomidorowy :no:
Moja matka całą ciążę miała zachcianki na cole, a ja teraz życia sobie bez niej nie wyobrażam, także bardzo zdrowo :sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wyszły mi bakterie i nabłonki płaskie podwyższone. Lekarz się pytał czy leukocyty w porządku no i są w normie, więc kazał ten żurawit 3x1.
 
Moja matka całą ciążę miała zachcianki na cole, a ja teraz życia sobie bez niej nie wyobrażam, także bardzo zdrowo :sorry:

Ja każdą butelkę (małą szklaną) pepsi przypłacałam zapaleniem pęcherza i wielkim bólem przy sikaniu.. dlatego rzadko sobie pozwalałam ale czasem pragnienie było silniejsze.. teraz mój syn bardzo lubi ale my rzadko mu pozwalamy.. A moja bratowa karmiła piersią 3, 5 roku i namiętnie tylko pepsi piła.. i wszyscy się śmiali, że z piersi to nie mleko jej płynie tylko pepsi.. Jej syn kiedyś lubiał pepsi teraz nawet nie tknie.. ma 16 lat i w sumie jakby chciał to nie wiele mogą mu zabronić..
 
Naile trudno mi powiedzieć to raczej dyskomfort ,a nie ból .. tylko zrobię siusiu i np wyjdę do sklepu idą ulica za jakiś czas czuje jakby był pełny i takie ciągnięcie czy jakby normalnie to już końcówka ciąży była i dziecko uciskalk na pęcherz -tak to coś w tym stylu w poprzedniej ciąży pamiętam ,że tak miałam w 3 trymestrze .. ale że teraz już ? .. dlatego się wystraszyłam czy to pęcherz a może macica jednak coś nie tak .. ja się wczoraj naczytalam niepotrzebnie o skracajacych i rozwierajacych szyjkach i wyczytałam ,że osoby ,które były lyzeczkowane albo pękła szyjka podczas porodu to mogą mieć problem z donoszeniem kolejnej ciąży ble ble ble i się wczoraj tak tym przejęłam, że nie pytajcie ; ( .. ale dziś robi wszystko mąż. Byliśmy na większych zakupach i tylko chodziłam sobie na spokojnie ... I już nie czułam tych objawów tak mocno. Może to mija podświadomość jak dowiedziałam się o tym rozwarciu, naczytalam i juz dużo rzeczy do mnie pasowało heh ;)
 
Witam!!

Przy dwójce dzieci nie daje rady was nadrobić w całości :/ czytam tak z lotu kilka postów, potem znów i tak przez cały dzień. A jak wieczorem siadam to już nie wiem co mam napisać.

Coś chyba przeforsowałam się bo czuje brzuch, ruchy czuje wyraźnie wieczorami :)
 
Hej dziewczynki,ja padlam jak mucha wieczorem,lecialo w tv the Voice of Poland i przy drugim odcinku juz spalam :-) Pani obok o dziwo spokojnie spala wiec i ja skorzystalam :-) Obudzila mnie pielegniarka kolo 5 bo odpial mi sie kabelek i nie rejestrowalo mi tetna ,widac za bardzo sie wiercilam.I cisnienie zmierzyla 100/60.I potem dalej szlam spac i o 7.30 sie obudzialm zeby sie ogarnac i potem sniadanko.

Dzis serce tak juz nie wali,raz na jakis czas lekkie skoki.Po tabl jest ok ale po kilku godzinach wiecej skacze.Zobaczymy co lekarze zadecyduja.

Milej niedzieli kochane ;-)
 
reklama
W nocy prawie nie spalam katar siku siku katar jesc...wstalam przed 7 i leze na kanapie. Za to gardlo prawie mineło domowymi sposobami az sie dziwie bo nie wierzyłam że woda z sola moze pomoc
 
Do góry