reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Sylvi gratuluję córki choć to jeszcze może się zmienić ;)
Ja mam od wczoraj mega zły humor I czuje że się w doła zmienia.

Też mi to mówili wszyscy jak powiedziałam ze z usg 14 tydzień i córeczka . Ale lekarz mnie zapewnił ,że jest pewien ze juz nic nie wyrośnie na tym etapie . Wiec myślę że Sylvi dziewczynce także ☺
 
reklama
Ale się zdarza niestety. Ona rodziła tydzień przede mną i pamiętam jak się modlilam by Hania została Hanią. Oby u nas takich przypadków nie było ;)
 
no zdarza się, zdarza:) Gin powiedział że jest prawie pewny:) więc zobaczymy na połówkowym. z synem się nie pomylił;) myślę, że częściej są pomyłki w drugą stronę, u mojej koleżanki do 25 tc był chłopak a potem dziewczyna:)

Fanti nie smuć się. udzielił ci się nastroj jesiennej pogody?
 
Własnie pomyłki cześciej są jak lekarz mówi, że jest dziewczynka a okazuje się, że pitek się schował. Jak już powie, że jest chłopak to raczej pitek mu nie odpadnie :p. U mnie tak było, dwa pitki nagle wyrosły w 25 tyg. :p
 
Ja mam nadzieje,ze mój się nie pomylił ,bo ogłosiłam juz wieku osobom ,że będę miała córeczkę . I ciesze się ogromnie ,że parka itp .. chyba bym depresji jakieś dostała heh ☺
 
Od kilku dni bola mnie zebra po lewej stronie na gorze, tak jakby zaraz pod lewa piersia no albo cos pod tymi zebrami, nie wiem i ten bol jest taki dziwny, powoduje nawet troche taki dyskomfort.. niby czytalam o tym ze zebra moga bolec i plecy no ale to chyba bardziej te zebra, ktore sa nizej, sama nie wiem.. mam nadzieje, ze niedlugo minie bo masakra.
A co do plci no to rozne rzeczy sie zdarzaly :D ale zdrowie najwazniejsze i tego sie trzymajmy ;)
 
reklama
no zdarza się, zdarza:) Gin powiedział że jest prawie pewny:) więc zobaczymy na połówkowym. z synem się nie pomylił;) myślę, że częściej są pomyłki w drugą stronę, u mojej koleżanki do 25 tc był chłopak a potem dziewczyna:)

Fanti nie smuć się. udzielił ci się nastroj jesiennej pogody?
Niestety chyba pełnia mnie tak osłabia. I złe wiadomości :(
Własnie pomyłki cześciej są jak lekarz mówi, że jest dziewczynka a okazuje się, że pitek się schował. Jak już powie, że jest chłopak to raczej pitek mu nie odpadnie :p. U mnie tak było, dwa pitki nagle wyrosły w 25 tyg. :p
Dokładnie! Kiedyś już pisałam jak do końca prawie Mój syn był córka na każdym usg by 2 tygodnie przed wyjściem okazać się chłopakiem.
Z chłopca dziewczynę trudniej zrobić niż odwrotnie bo "co urosło to już nie odpadnie"
 
Do góry