reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

Sylvi gratulacje:-) Jak ja już bym chciała wiedzieć....
A ja właśnie umyłam podłogi i taaaaka zmęczona jestem, że teraz leżę i film oglądam:rofl2:
 
reklama
Sylvi gratuluję i jednocześnie zazdroszczę . No zaczynają się teraz dziewczynki...

A to moje dziecko dziś chciało zrobić zdjęcie
 
Sylvi gratuluję :)

Chrobek mały fotograf rośnie :D

Ja dziś bez sił jestem. Nie dość, że coś wyjątkowo spać nie mogłam, to jeszcze chora jestem cały czas.
 
Dzięki dziewczyny:) cieszę się, że będzie parka:)

ja też dziś słabo się czuję, głowa mnie boli przez tą pogodę..gin mi kazał się zbadac u internisty bo mój kaszel mu sie nie podobał, więc w poniedziałek się pewnie wybiorę jak nie przejdzie..no i dostałam żelazo na moją słabą krew.
 
Bra Bra proszę dopisz mnie do listy. 5 razy pisałam do Ciebie wiadomość i chyba nie dochodzą.
Termin na 05.03.2016. Moje imię Olga. Jestem z Krakowa. Płci nie znam :(
Dziękuję.
Bar Bra pisalam, ze w pon lista sie zajme ;)
Ja mam takie, że mąż grozi mi wyrzuceniem z sypialni [emoji14]
Moj przywyknal ;) Takie uroki ;)
Ja juz po wizycie.wszystko ok. Będzie dziewczyna ☺
Teraz sie dziewczynki ujawniaja ;)


Ja bylam na zakupach, bo do Polski lece i musialam glupot nakupic ;) Oczywiscie nie bylabym soba jak bym czegos bobo nie kupila ;))
uploadfromtaptalk1443281640285.jpg

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1443281640285.jpg
    uploadfromtaptalk1443281640285.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 61
Natka ale sliczne rzeczy kupilas ! :)
Sylvi gratuluje coreczki :)
Chrobek ale masz slodka coreczke, super, ze teraz synek, bedziesz miala parke :)

Ja dzis ogladalam meble do pokoju, szafa taka dwudrzwiowa, lozeczko i komoda na ktorej jest przewijak :) strasznie nam sie spodobaly nawet mojego kusilo zeby kupic no ale jeszcze go wstrzymala bo w domu to zdazylyby mi sie znudzic :D
I tez mnie strasznie kusi cos kupic ale to jak pojade na urlop do Polski to na pewno sie skusze :)
A i mojemu mezusiowi coraz bardziej podoba sie imie Mikolaj dla synka wiec moze jednak tak bedzie, zobaczymy :)
 
Sylvi gratuluję córeczki ☺

Mnie piersi tylko pobolewaja jak dotykam . Te żyły tez mam i brodawki takie duże . Ale nalotów żadnych nie mam
 
reklama
Sylvi gratuluję córki choć to jeszcze może się zmienić ;)
Ja mam od wczoraj mega zły humor I czuje że się w doła zmienia.
 
Do góry