reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Dziewczyny spokojnie bez paniki :) Obecnie chyba jesteśmy w takich tygodniach ciąży, że zanikają objawy typu mdłości, wymioty itp., a nie wszystkie czujemy ruchy dzidziusia, ale to normalne, bo w różnych tygodniach maluszka się wyczuwa :-) Brzuchy nam rosną i się wszystko rozciąga, dlatego niektóre odczuwają bóle i puki nie są one jakoś bardzo mocne to nie ma co panikować :-) A, że USG nie możemy się doczekać to się nie dziwię, bo ja bym jak najczęściej na moją fasolkę patrzyła :-D

Mi mama ciągle powtarza, że jak ona była w ciąży, to nie robili USG, nie podglądała nas co wizytę i urodziliśmy się zdrowi :) Miała od czasu do czasu jakieś objawy, ale mówiła sobie, że wszystko jest dobrze :-) I mi powtarza ciągle, że mam za dużo nie czytać i się o wszystko mam nie martwić, bo więcej szkody niż pożytku z tego i dlaczego miało by być coś nie tak. I chyba nawet w to uwierzyłam, bo puki co spokojniejsza jestem :-)

No i dodam jeszcze, ze ruchów nie czuje, mdłości i wymioty także mnie opuściły, a nawet czasami się czuję jakbym nie była w ciąży, bo tak dobrze :)


Pocieszyłaś mnie trochę :) takich wiadomości nam trzeba. :-) pozdrawiam!
 
reklama
Izik super wieści.

Ja dziś musiałam dzwonić po mamę by się córką zajęła. Tak mnie głowa bolała, że jak tylko wstałam z łóżka to musiałam biec się wyrzygac. Normalnie masakra.
 
Hej Edit1989, mieszkam w Polsce :)
a już myślałam,że z niewiedzy coś mnie ominęło ;)

Chrobek, mnie wczoraj potwornie bolała głowa i ogólnie koszmarny dzień,pierwszy raz zwymiotowałam, choć nie raz walczyłam ze sobą. Dziś jest ok :) także jutro będzie lepiej i u Ciebie ! 3maj się
 
Spokojnie dziewczyny :) mi tez kilka dni temu calkowicie minely mdlosci, mam mega ilosc energii i plaski brzuch. Nie czuje absolutnie zadnych ruchów a mimo wszytko dzidzia dalej pluska w brzuszku :) dzisiaj bylam u mojego lekarza na wizycie i slyszalam serduszko :) wg niego mam juz 16 tyg i 3 dni.. ja nie wiem jak on to wyliczyl :p no i waga w koncu idzie w gore :) 0.7kg na plusie przez miesiac :)

Co do spania to ja nie mam problemu :) po calym dniu spędzonym z moim malym ząbkujacyn urwisem jestem tak padnięta, ze o 21 juz mnie nie ma ;)
 
ja już jestem dzidzia rośnie jest wszystko ok i na 100% to chłopak :-) wrzucę zdjęcie ale jest niewyraźne bo strasznie brykał maluszek:-)

volka ja właśnie się dowiedziałam że ta koteczka ma zaleconą eutanazję:-(wszystkie badania są ok usg prześwietlenia z kontrastem i bez też ok a niedowład czterokończynowy nie ustaje a koteczka walczy:-(

asieńkakk to mamy taki sam termin:-D

ona ja sobie otwieram okna tym którym chcę odpisać czytam forum do końca a potem zaglądam po kolei i odpisuję:-)

marcowa ja jestem w Polsce i mam tak przychodzę do położnej ona mnie waży i mierzy ciśnienie i potem do lekarza a ta położna przy miejscu zamieszkania to do dzidziusia się przyda bo jest wtedy blisko :-)tak po krótce mam nadzieję że coś ci to wyjaśniło:-)co do badań to na początku miałam krew i mocz hiv a teraz mocz i krzywą cukrową mi zlecił bleee:no: a kolejna wizyta 11.10
 
Bar to rzeczywiście duże maluszek już waży. Ja chyba ciut dalej od Ciebie jestem ( na tel nie widzę suwaczkow) a mój chłopak waży 160 g. Dorodny będzie ;)
 
reklama
Bar to rzeczywiście duże maluszek już waży. Ja chyba ciut dalej od Ciebie jestem ( na tel nie widzę suwaczkow) a mój chłopak waży 160 g. Dorodny będzie ;)

ojjj to już się boję chyba że lekarz coś źle wymierzył a jest to możliwe przy brykanu łobuza a ja go zagadywałam trochę:-p poczekam do 11.10 wtedy sie zweyfikuje wszystko
 
Do góry