reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

To szybko masz wizyte ;)

U mnie pomiedzy ostatnia wizyta i nastepna jest 5 tyg roznicy :/.

Ostatnio bylam w 8t4d kolejna m w 13t4d (za 2tyg). Tez sobie wlosy wyrywam, bo tez jestem po stracie :(

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja detektora nie mam zamiaru kupować, też bym się stresowała zbytnio jakbym nie umiała tętna znaleźć. Asia1989 ale jak Ciebie uspokaja to bardzo dobrze :)

A co do ciężarnych w okół to kilak nawet jest :) a jedna z koleżanek termin porodu ma dzień przede mną :-)
 
Bursztynek, Aga WITAJCIE!!
Sarna ja też w szoku ze tak wcześnie koslrzystasz z tego urządzenia, po poronieniu myślałam że nie przetrwam bez tego cudu techniki, ale jakoś zawsze były ważniejsze wydatki i okazało się że idzie wytrzymać bez. Tak z ciekawości poznałaś prawdopodobne przyczyny poronien? Na jakim etapie ciąży wystąpiły?

Mantka rozumiem ze jak będziesz w Pl to nie omieszkasz popatrzeć sobie dzidzi na usg;-) ? U nas napewno ułamek kwoty jaką zaplacilabys w UK.

Co do ciężarnych w otoczeniu to do wczoraj miałam biurko obok w pracy, dziś już okazało się że ciąża nieaktualna :-( miała termin bliski mojego, tylko ze o mojej ciąży jeszcze nikt w pracy nie wie, no i teraz nie wiem jak się zachować, bo dla tej dziewczyny wiadomość o mojej ciąży będzie pewnie jak gwóźdź do trumny...
 
Dziewczyny my odpoczywamy jutro masaż z uwzględnieniem mojej ciąży jest pięknie jak mi się uda to podrzucę jakąś fotkę bo z tel korzystam :) sarna super że dzidzia taka duża :) a także witam nowe mamusie; )
 
reklama
No u mnie kuzynka ma termin na luty i dwie koleżanki na marzec- także dzieje się:-)
A ja się dzisiaj trochę lepiej czułam i pojechałam do kosmetyczki. Zrobiłam sobie hybrydy i regulację brwi- od razu człowiek lepiej się czuje:-D
 
Do góry